Acino у ТОП-15 компаній, які захищають майбутнє України | Acino в Україні

Новини

Acino у ТОП-15 компаній, які захищають майбутнє України

Середа 23 Серпня 2023

Щвейцарська фармацевтична компанія Acino увійшла до ТОП-15 компаній, які захищають майбутнє України та наближають Перемогу, за версією бізнес-порталу «Ділова Столиця».

Ділова Столиця Топ-15 компаній, які захищають майбутнє України

Acino від початку повномасштабного вторгнення докладає максимум зусиль, аби гарантувати українцям безперебійний доступ до життєво важливих ліків, підтримує суспільно вагомі ініціативи, продовжує інвестиційні проєкти, створює робочі місця та дбає про своїх працівників та їхні родини, формуючи модель добробуту компанії.

За 17 місяців повномасштабної війни внесок швейцарської фармацевтичної компанії Acino в Україні в життєзабезпечення країни сягнув 20,3 млн. дол. Компанія відвантажила на гуманітарні цілі понад 400 тис. упаковок лікарських засобів, що використовуються у неврології, психіатрії, кардіології, терапії та ендокринології, загальною вартістю 67 млн грн. Допомогу отримали тисячі громадян через 330+ лікарень, громадських організацій та благодійних фондів. За цей час компанія сплатила до держбюджету понад 672 млн грн.

Acino-Manufacturing-product-3

Acino в Україні надала 2 млн грн допомоги для ЗСУ та 4 млн грн на потреби МОЗ в межах ініціативи UNITED24, пожертвувала 2 млн грн для благодійного фонду «Нестримні» на евакуаційні автомобілі, стала партнером проєкту «Мобільні госпіталі для перемоги». А разом із БФ «Таблеточки» наша компанія зібрала 136,7 тис. грн на ліки для онкохворих дітей та продовжила власний соціальний проєкт «Твій безмежний світ», що допомагає людям з розладом аутистичного спектру.

Компанія забезпечила 100%-у виплату зарплати всім працівникам протягом перших місяців з початку вторгнення, допомогла з евакуацією, створила робочі місця у безпечних регіонах України, виділила 500 тис. євро на разову фінансову допомогу у період блекауту, відновила відрахування до приватного пенсійного фонду, а також створила фонд допомоги тим, хто втратив житлона 300 тис. євро.

Acino Team

У червні Acino стала підписантом Принципів довгострокового сталого економічного відновлення України – Ukraine Business Compact 2023 під егідою Глобального договору ООН.