Екологiчна безпека | Acino в Україні

Acino неухильно дотримується принципів соціально відповідального ведення діяльності.

У 2021 році в існуючу систему управління якістю був інтегрований міжнародний стандарт ISO14001:2015. Він засвідчує дотримання всіх правил та вимог на нашому виробництві, орієнтованих на збереження екології та зведення до мінімуму негативного впливу діяльності на навколишнє середовище.

Визнаючи важливість раціонального використання природних ресурсів та зменшення впливу на довкілля при сучасному виробництві, Acino взяла участь у програмі FINTECC від ЄБРР, метою якої є впровадження «кліматичних технологій» у сфері енергоефективності, відновлюваної енергії, ефективності водокористування та використання матеріалів. Завдяки цій програмі та значним інвестиціям у модернізацію виробництва з 2015 року були запроваджені ефективний енергетичний менеджмент та стратегія раціонального використання ресурсів: енергії, матеріалів і води у повному циклі обігу лікарського засобу від виробництва до утилізації.

Відповідальне використання ресурсів та виробництво

У 2022 році фармацевтичний завод Acino в Україні зменшив споживання у порівнянні з 2021 роком:

  • води на 6%
  • електроенергії на 12,3%
  • газу на 19,2%

у той час, коли потужності виробництва збільшились.

Концепція «Зеленого офісу»

  • організовано сортування сміття та відходів, які направляються на вторинну переробку 
  • щороку зменшується споживання паперу та картону:  у 2 рази у 2021 році у порівнянні з 2020. Завдяки цьому обсягу вдалося врятувати 227 дерев.
  • проводиться збір батарейок від працівників компанії для подальшої утилізації

Всі співробітники, і офісу, і «полів», і заводу дотримуються раціонального споживання ресурсів як на робочому місці, так і в повсякденному житті.

Звіт про сталий розвиток 2022

Сталий розвиток має велике значення для нас. Це означає, що ми прагнемо здійснювати свою діяльність, мінімізуючи вплив на навколишнє середовище, дбаючи про наших працівників і співгромадян, а також сприяючи розбудові більш гуманного суспільства.

Працюючи на ринках, що розвиваються, ми маємо унікальну можливість надавати високоякісні ліки пацієнтам, які цього потребують найбільше.

Дізнайтеся, як ми впроваджуємо екологічні, соціальні та управлінські рішення в наші бізнес-рішення та практики.

Звіт про сталий розвиток 2022 (англійською мовою)