Корпоративна етика | Acino в Україні

Корпоративна етика

Ми реалізовуємо передову практику корпоративного управління та постійно її вдосконалюємо, що формує наше прагнення до бездоганної якості в усьому, що ми робимо.

Корпоративне управління Acino спрямовує нас до контролю і прозорості ведення діяльності, що нерозривно пов’язано з місією, концепцією розвитку та цінностями компанії.

Acino дотримується вимог законодавства країн, у яких вона здійснює діяльність, що є першочерговим положенням Кодексу корпоративної етики компанії. Acino в Україні зобов‘язується виконувати вимоги законодавства та всіх чинних положень, якими регулюється бізнес у сфері діяльності Acino.

Ми глибоко переконані, що дотримання принципів корпоративного управління є незамінною складовою успіху Acino, а також побудови та підтримки довіри до неї.

У разі, якщо ви бажаєте повідомити або поставити питання, що пов’язані з дотриманням законодавства, принципів етики, охорони навколишнього середовища, праці та техніки безпеки\ вимог або соціальної відповідальності компанії чи схожих тем, будь ласка, передійть за цим посиланням на лінію Speak Up.

Дякуємо Вам за час, присвячений ознайомленню з Кодексом корпоративної етики та Політиками компанії Acino.