Благодiйнiсть | Acino в Україні

Як соціально відповідальна компанія, Acino з моменту появи на ринку 01 жовтня 2015 року надає гуманітарну допомогу вітчизняним медичним закладам, підтримує благодійні проєкти та реалізує власні соціальні ініціативи.

Щорічно це десятки мільйонів гривень, спрямованих на підтримку пацієнтів, розвиток медичної освіти, відбудову лікарень тощо.

Acino від перших днів повномасштабної війни надає підтримку населенню та державі. У 2022 році компанія спрямувала на гуманітарні цілі понад 67 млн гривень.

З початку повномасштабної війни загальний внесок Acino в життєзабезпечення України перевищив $25 млн.

Благодійна діяльність у 2023 році

Команда Acino:

  • Передала благодійним фондам та медичним закладам лікарських засобів на 40 млн грн;
  • Зібрала 58 кг одягу для поранених у шпиталях;
  • Передала 135 різдвяних подарунків дітям-сиротам;

За підсумками роботи у 2023 році  Acino відзначена нагородою «Найкращий бренд роботодавця 2023» (за версією журналу «ТОП-100. Рейтинги найбільших» від бізнес медіа-бюро ekonomika+), а також увійшла у рейтинг ТОП-50 найкращих роботодавців України, посівши 13 місце серед гігантів українського бізнесу, які є відповідальними роботодавцями й попри війну інвестують у людей, у свій головний актив, та мають впізнаваний бренд роботодавця.

Також Acino увійшла у ТОП-15 компаній-роботодавців воєнної доби (рейтинг оприлюднив Бізнес-портал «Ділова столиця»).

Благодійна діяльність у 2021 році

Acino спрямувала понад 10  млн гривень на благодійну діяльність та гуманітарну допомогу:

  • відвантажено понад 185 тис упаковок лікарських засобів, які отримали майже 200 лікарень та госпіталей країни;
  • понад 5 млн гривень фінансової допомоги надійшло на підтримку соціальних ініціатив благодійних фондів та громадських організацій;За підсумками роботи 2021 року Acino увійшла до «Топ-50 найкращих компаній України» та була визнана компанією, яка мала найбільший вплив на розвиток економіки та соціального життя країни (за рейтингом видання «Влада та гроші» видавничої групи «Картель»).

Благодійна діяльність у 2020 році

Загальна сума благодійної допомоги склала понад 11,5 млн гривень:

  • направлено 5,7 млн гривень допомоги у формі засобів індивідуального захисту до 1 200 лікарень та 2 225 аптек по всій території України, забезпечивши 17 000 медпрацівників та 5 000 провізорів у всіх областях країни необхідними антисептиками, захисними медичними масками, медичними рукавичками, зволожуючими кремами для рук. Також компанія підтримала всеукраїнську акцію «Підвези медика» у всіх регіонах країни;
  • відвантажено понад 70 тис упаковок лікарських засобів, які отримали більше 100  медичних закладів країни;
  • спрямовано майже 5 млн гривень фінансової допомоги до благодійних фондів та громадських організацій в межах соціальних ініціатив та проєктів.