Контрактне виробництво | Acino в Україні

Контрактне виробництво

Завдяки багаторічному досвіду, знанню цільових ринків своїх клієнтів і досконалості у регуляторній сфері, Acino в Україні пропонує широкий спектр послуг з контрактного виробництва лікарських засобів та дієтичних добавок.

Це можуть бути як комплексні рішення від розробки та реєстрації до контрактного виробництва, пакування та логістики, так і послуги на будь-якому етапі життєвого циклу продукту. Незалежно від того, якщо вам потрібні консультації щодо регулювання, якості чи дистрибуції, ми можемо допомогти вам прийняти правильні рішення.

Встановлення довірчих відносин між клієнтом і постачальником є ключовим елементом кожного контрактного виробництва. Ми робимо все, щоб гарантувати нашим клієнтам найвищий рівень прозорості.

Ми працюємо за принципом відповідності стандартам ISO та GxP. Висока якість системи роботи підтверджена міжнародними сертифікатами якості ISO 9001:2015, ISO 22000:2018, ISO 14001:2015, ISO 45001:2018 та відповідає належній виробничій практиці GMP EU.

Наш фармацевтичний завод в Україні має підтверджену історію виробництва високоякісної продукції та забезпечення надійних поставок в узгоджені терміни.

Ми постійно інвестуємо в нові та передові технології, потужності та структурні підрозділи компанії, щоб залишатися конкурентоспроможними.

Можливості нашого контрактного виробництва в Україні