ACINO підтримує Всесвітній день серця 2021 як генеральний спонсор | Acino в Україні

Новини

ACINO підтримує Всесвітній день серця 2021 як генеральний спонсор

Четвер 23 Вересня 2021

29 вересня відзначається Всесвітній день серця, і швейцарська фармацевтична компанія ACINO підписала угоду про співробітництво зі Всесвітньою федерацією серця як офіційний генеральний спонсор Всесвітнього дня серця на міжнародному рівні для підвищення обізнаності про серцево-судинні захворювання. 

Пандемія Covid-19 призвела до навантаження служб охорони здоров’я в усьому світі, що поставило під загрозу надання медичної допомоги пацієнтам із серцево-судинними захворюваннями (ССЗ).

Напередодні Всесвітнього дня серця 29 вересня і протягом наступного року команди ACINO по всьому світу будуть співпрацювати зі Всесвітньою федерацією серця, щоб підвищити обізнаність про ССЗ і допомогти спільнотам більш активно поширювати інформацію і взаємодіяти в межах цієї проблеми.

Брак профілактичних заходів, діагностики та лікування через відсутність доступу до них, а також ізоляція та брак спілкування – відомого фактора ризику ССЗ – означає, що суспільство має знайти альтернативні способи залучення людей до питань здоров’я серця та обізнаності про ССЗ, особливо в регіонах світу з низьким рівнем доходу. У зв’язку з цим, прискорення трансформаційних процесів з цифровізації щодо надання послуг з діагностики, профілактичних заходів та контролю ССЗ, набуває особливого значення, оскільки глобальна пандемія призвела до фізичної та психологічної ізоляції багатьох людей.

«Завдяки нашій присутності на ринках, що розвиваються, і нашому досвіду в галузі лікування серцево-судинних захворювань, ми в ACINO маємо унікальну можливість направляти наші зусилля на підтримку таких вразливих категорій населення. Ми прагнемо використовувати спільні можливості наших міжнародних, регіональних і локальних команд для підвищення рівня обізнаності та просування знань щодо методів профілактики і контролю серцево-судинними захворюваннями», – коментує Єва Копечна, керівник міжнародного департаменту медичних, регуляторних питань та фармаконагляду ACINO.

ACINO в Україні вже не перший рік підтримує дану кампанію в країні, що охоплює як фахівців кардіологічних спеціальностей і пацієнтів, які страждають на ССЗ, так і пересічних українців.

Однією зі щорічних ініціатив в рамках всесвітньої кампанії є підсвітлення визначних об’єктів у містах-мільйонниках світу у червоний колір серця. З 29 вересня по 03 жовтня 2021 року у місті Києві за ініціативи ACINO в Україні Парковий пішохідний міст через р.Дніпро на Труханів острів замайорить червоним світлом з нагоди Всесвітнього дня серця з метою привернути увагу до проблематики ССЗ. Підсвітлення мосту здійснюється з 19:00 та до світанку.

Компанія запрошує містян та гостей міста відвідати пішохідний міст впродовж цих днів та долучитися до всесвітньої кампанії з запобігання та профілактики ССЗ разом зі швейцарським персонажем – коровою Acia від ACINO, яка буде на місці підвищувати рівень обізнаності українців про хвороби серця та пропагандувати здоровий спосіб життя для їх попередження.

Acia чекатиме всіх охочих на мосту у середу, 29 вересня, з 14:00- 20:00, та у суботу і неділю 2 та 3 жовтня з 12:00 до 20:00.

А 29 вересня по 03 жовтня 2021 року Київської телевежа на Сирці транслюватиме через свій світловий екран одне з гасел Всесвітнього дня серця 2021 року – ВИКОРИСТОВУЙТЕ СВОЄ СЕРЦЕ, ЩОБ ОБ’ЄДНУВАТИ СЕРЦЯ, адже використання цифрових засобів у буденні часи епідемії відіграють важливу роль. Всесвітній день серця – це шанс для всіх нас потурбуватися про своє серце та силою сучасних цифрових технологій переконати інших зробити те саме.

На своїй сторінці у Facebook – https://www.facebook.com/acino.swiss компанія продовжуватиме поширювати інформацію про ССЗ та здорові звички, які можуть допомогти запобігти ССЗ, й буде ділитися відеорекомендаціями щодо профілактики та запобігання ССЗ від провідних фахівців кардіологічних спеціальностей.

Цьогоріч як ніколи важливо бути частиною віртуальної спільноти, яка опікується проблемами серця.

Знайдіть хештеги #WorldHeartDay і #UseHeart в соціальних мережах та візьміть участь у глобальному діалозі. Використовуйте цю можливість для спілкування і поширення корисної інформації щодо здоров’я серцево-судинної системи.

Ми всі можемо підтримати цю справу і змінити здоров’я людей по всьому світу на краще.

Завантажити прес-реліз