Bosnalijek та ACINO підписали дистрибуційну угоду | Acino в Україні

Новини

Bosnalijek та ACINO підписали дистрибуційну угоду

П'ятниця 1 Жовтня 2021

Фармацевтична група компаній ACINO (Швейцарія) уклала дистриб’юторську угоду з фармацевтичною компанією Bosnalijek d.d. (Боснія і Герцеговина), на комерційну реалізацію і просування препарату НОМІГРЕН БОСНАЛЕК®, від 03 березня 2021 року.

Згідно з умовами цієї угоди, ACINO буде займатися просуванням і комерціалізацією торгової марки НОМІГРЕН БОСНАЛЕК®, який ефективний у терапії мігрені та кластерного головного болю.

НОМІГРЕН БОСНАЛЕК® має збалансовану комбінацію діючих речовин, що дають змогу підійти до проблеми комплексно. За комбінацією молекул у складі препарату – він не має аналогів на ринку України. Активні речовини НОМІГРЕНУ БОСНАЛЕК® діють синергічно та комплексно: ерготаміну тартрат стимулює гладку мускулатуру та спричиняє вазоконстрикцію кровоносних судин, внаслідок чого зменшується набряк головного мозку; меклоксаміну цитрат чинить м’яку седативну, протиблювальну та антигістамінну дію; камілофіну гідрохлорид діє як спазмолітик, що усуває початковий вазоспазм у продромальній фазі нападу мігрені; пропіфеназон чинить аналгетичну дію; кофеїн підвищує абсорбцію ерготаміну та посилює його терапевтичний ефект.

НОМІГРЕН БОСНАЛЕК® є лікарським засобом та відпускається у таблетованій формі №10 за рецептом.

«Партнерство – невід’ємна частина нашої стратегії. Ця угода ще більше розширила наш продуктовий портфель в Україні, де ми зарекомендували себе як надійний виробник і провідний постачальник якісних фармацевтичних препаратів. Завдяки появі цього бренду у нашому портфелі, ми розширили свою пропозицію у сфері лікування болю, забезпечуючи доступ пацієнтів та медичних працівників до якісної медицини в країні. Як надійний партнер, ми будемо здійснювати імпорт, дистрибуцію, маркетинг, а також відповідати за проведення заходів, спрямованих на підвищення інформування пацієнтів про захворювання в рамках цієї угоди, щоб наші пацієнти жили повноцінним життям», – зазначив Євген Заїка, регіональний директор ACINO в Україні і країнах СНД.

ACINO зміцнює свої позиції на фармацевтичному ринку України та СНД, а також в сусідніх з нею країнах, створюючи нові робочі місця на локальному рівні, щоб забезпечувати постійний доступ до високоякісних лікарських засобів на ринках країн, що розвиваються. Частка ринку ACINO в Україні перевищує 3,35%[i] і сьогодні вона входить до п’ятірки найбільших фармацевтичних компаній країни, що оперують на ринку. Компанія займає одні з провідних позицій на фармацевтичному ринку України в таких терапевтичних напрямках як психіатрія, неврологія, кардіологія і ендокринологія.

Завантажити прес-реліз

[i] лікарські засоби та дієтичні добавки за підсумками серпня 2021 р. за даними аналітичної системи дослідження ринку «PharmXplorer»/«Фармстандарт» компанії «Proxima Research»