На варті життя та здоров’я пацієнтів | Acino в Україні

Новини

На варті життя та здоров’я пацієнтів

Четвер 21 Грудня 2023

Команда Acino ні на день не припиняла допомагати українцям та пацієнтам в інших країнах. Цінності компанії — довіра, емпатія, відданість та відвага — особливо проявилися під час повномасштабної війни. За майже два роки війни загальний внесок Acino в життєзабезпечення України перевищив $24 млн.

Acino charity since the beginning of the full-scale war

Компанія відвантажила близько 525 тис. упаковок лікарських засобів з власного продуктового портфелю, що використовуються у неврології, психіатрії, кардіології, терапії та ендокринології, загальною вартістю понад 75 млн грн. Медикаменти надійшли у понад 440 лікарень, громадських організацій та благодійних фондів країни.

2 млн грн Acino перерахувала благодійному фонду «Нестримні». На них придбали автівки для транспортування гуманітарної допомоги, переміщення та евакуації з гарячих точок українців. Ще 2 млн грн компанія спрямувала на підтримку наших воїнів. Також перерахувала 4 млн грн на забезпечення гуманітарних й медичних потреб в межах ініціативи UNITED24. Компанія виступила партнером БФ «Реконструкції та розвитку України» у проєкті з забезпечення прифронтової зони та зруйнованих лікарень в областях надсучасними мобільними госпіталями для надання невідкладної допомоги пораненим. У пілотний медичний комплекс на колесах передала лікарські засоби на суму 150 тис. грн. У червні 2023 Acino стала підписантом Принципів довгострокового сталого економічного відновлення України – Ukraine Business Compact 2023 під егідою Глобального договору ООН.

Завод Фарма Старт повністю виконує взяті до повномасштабного вторгнення зобов’язання перед українськими та міжнародними партнерами, поставляючи ліки до семи країн світу: Азербайджану, Грузії, Вірменії, Молдови, Казахстану, Узбекистану та Кувейту. Щоб забезпечити безперервність роботи виробництва у період блекауту, Фарма Старт в Києві обладнали двома дизель-генераторами, кожен потужністю 1,2 МВА. Вартість реалізованого проєкту становить $550 тис. Зокрема компанія забезпечила офіс та виробництво якісним інтернет зв’язком за допомогою Starlink.

Щоб допомогти працівникам та їх сім’ям пережити блекаут, компанія виділила 0,5 млн євро на разову допомогу всім 840 співробітникам, що працювали на той час в Україні на придбання опалювальних приладів, теплого одягу собі та діткам, газових плиток, акумуляторів та різноманітних портативних зарядних пристроїв тощо.

Колектив Acino, який на сьогодні об’єднує близько 900 співробітників, поділяє цінності компанії й активно долучається до благочинних ініціатив. Співробітники регулярно стають донорами крові, допомагають педагогам, медичним працівникам та батькам дітей з розладами аутичного спектру в рамках проєкту «Твій безмежний світ», підтримують діток з дитячого будинку в Житомирській області, продовжують розвивати проєкт танцювальної терапії в різних містах України для людей, які мають хворобу Паркінсона, дарують подарунки малюкам, які втратили батьків на війні. Своєю щоденною працею кожен з команди Acino робить свій вклад в розвиток країни та допомогу людям.