7 найкращих студентів Національного фармацевтичного університету (НФаУ) отримали іменні стипендії Acino на 2023-2024 навчальний рік | Acino в Україні

Новини

7 найкращих студентів Національного фармацевтичного університету (НФаУ) отримали іменні стипендії Acino на 2023-2024 навчальний рік

Середа 3 Січня 2024

Мета стипендіальної програми – підтримати талановитих та амбітних студентів, які розвивають свої здібності та мріють професійно зростати в Україні.

Студенти 4 та 5 курсу очної форми навчання за спеціальностями «Фармація, промислова фармація», «Технології фармацевтичних препаратів», «Промислова біотехнологія» з високим навчальним рейтингом, бажанням розвивати фармацію в Україні та цінностями, які співпадають з цінностями Acino – Довірою, Відданістю, Відвагою та Емпатією – взяли участь у конкурсному відборі на отримання стипендій.

Наталія Снімщікова, HR-директор Acino в Україні та регіоні СНД:

Це чудова можливість для молодих майбутніх спеціалістів повчитися у професіоналів з Acino та нашого заводу «Фарма Старт», адже ми даємо не лише кошти, а і ділимося досвідом з переможцями стипендіальної програми, надаємо їм підтримку у написанні дипломних та курсових робіт, показуємо роботу фармвиробництва. Разом зі студентами будуть розвиватися і наші керівники, адже вони також набудуть для себе новий досвід менторства для молоді.

Стипендіальна програма сприятиме розвитку фарміндустрії в Україні, підтримає талановитих майбутніх професіоналів та допоможе зменшити дефіцит кадрів. Acino продовжить підтримувати студентів в нашій країні і надалі, це внесок компанії у розбудову держави та наше спільне майбутнє.