Проєкт «Твій безмежний світ» відсвяткував 5-річчя масштабною онлайн-конференцією | Acino в Україні

Новини

Проєкт «Твій безмежний світ» відсвяткував 5-річчя масштабною онлайн-конференцією

Середа 13 Грудня 2023

У заході взяли участь експерти та практики з питань розладів аутистичного спектру та більше 1500 учасників: батьки дітей з РАС, соціальні працівники, спеціалісти у галузі дитячої психіатрії, неврології, педіатрії, нейробіології, лікарі загальної практики, корекційні педагоги, логопеди, психологи.

Проєкт «Твій безмежний світ» відсвяткував 5-річчя масштабною онлайн-конференцією

Ця подія надала всім зацікавленим відповіді на такі важливі питання:

• Як діагностувати РАС та з якого віку встановлюється цей діагноз

• Чи залежить РАС від статі дитини

• Які перспективи у дітей з РАС, коли вони стають дорослими

• Як правильно організувати харчування дітей з РАС

• Чи може дитина «перерости» РДУГ

• Яке значення має сенсорна інтеграція для корекції РАС

• Чи можна «розговорити» дитину, яка не вимовляє навіть звуків

«Ми досягли мети конференції: надати всім, хто цього потребує, якісну та перевірену інформацію з питань розладів аутистичного спектру. Ми розуміємо, як важливо, особливо під час великої війни, мати доступ до останніх напрацювань науковців та практиків та допомагати якомога більшій кількості дітей – нашому майбутньому», – розповідає Алла Сороколєтова, директор департаменту з міжнародних регуляторних, медичних питань, фармаконагляду та забезпечення якості Acino.

Протягом 2022-2023 рр. в Acino розробили 13 методичних посібників з актуальних тем у сфері РАС, які цікавлять батьків, освітян, фахівців. Ці методичні матеріали дають відповіді на багато питань щодо харчування дітей з РАС, розвитку комунікативної поведінки, мовлення та сенсорної інтеграції. Вони особливо потрібні та актуальні родинам, які були змушені покинути свої домівки і не можуть вчасно отримати консультацію спеціаліста. Компанія ініціювала соціальний проєкт «Твій безмежний світ» для допомоги дітям з РАС і вже протягом 5-ти років підтримує дітей та реалізує різноманітні активності: регулярно проводить науково-практичні конференції, організовує разом з громадською організацією «Фонд об’єднаних сердець» оздоровчі табори для дітей, підтримує батьків та спеціалістів інформаційно, створюючи потрібний контент. Також, підтримуємо роботу 11 сенсорних кімнат в 10 містах України, вони потрібні, щоб діти з батьками та спеціалістами могли проводити реабілітацію, сенсорну інтеграцію та адаптацію до зовнішнього світу.

Євген Заїка, регіональний директор Acino:

Нам в Acino важливо допомагати тим, хто цього потребує, дітей, яким необхідне залучення додаткових медичних, освітніх та психологічних практик для розвитку, дуже багато.

В 2024 році команда Алли Сороколєтової продовжить підтримувати тисячі дітей, які цього потребують, полегшувати життя їм та їхнім батькам, а також, розвивати навчально-методологічну базу для медичних працівників, освітян та всіх зацікавлених.