Міжнародний день боротьби з епілепсією: як Acino допомагає полегшити життя пацієнтів | Acino в Україні

Новини

Міжнародний день боротьби з епілепсією: як Acino допомагає полегшити життя пацієнтів

Понеділок 12 Лютого 2024

Сьогодні відзначається Міжнародний день боротьби з епілепсією. Це одна з найпоширеніших хвороб нервової системи, що викликає раптові судомні напади різного характеру. За даними ВООЗ, у світі 65-70 млн хворих.

Acino піклується про те, щоб у пацієнтів був доступ до найкращих препаратів, які полегшують їх стан та покращують якість життя. В нашому портфелі шість брендів – Вальпроком, Ламотрин, Левіцитам, Топіромакс, Лакозам® та Карбамазепін-ФС, які входять до ТОП-10 найпопулярніших препаратів для лікування епілепсії в Україні.

Як провідна фармацевтична компанія, Acino не лише забезпечує безперебійний доступ до якісних, ефективних і безпечних ліків, які допомагають рятувати життя. Компанія також докладає максимум зусиль для поширення достовірної інформації про хворобу, яка може покращити життя пацієнтів. До Міжнародного дня боротьби з епілепсією, компанія взяла участь у розробці ряду матеріалів для хворих та членів їх родин, зокрема, посібника «Епілепсія у питаннях та відповідях».

Пам’ятайте, епілепсія – це не вирок. Зверніться до лікаря та отримайте консультацію, щоб покращити свій стан.

Міжнародний день боротьби з епілепсією – це нагадування про важливість підтримки тих, хто стикається з цією хворобою. Для нас важливо, щоб кожна людина з епілепсією мала можливість отримати найкраще можливе лікування та підтримку для покращення якості її життя.