10 пристроїв, які можуть врятувати життя | Acino в Україні

Новини

10 пристроїв, які можуть врятувати життя

Вівторок 6 Лютого 2024

Компанія Acino Україна встановила 10 автоматичних дефібриляторів в офісі та на заводі. Ці пристрої можуть врятувати життя.

Євген Заїка, голова регіону UBA:

Люди – наша найбільша цінність, тому ми подбали про додатковий захист життя і здоров’я наших співробітників.

За даними Держстату серцево-судинні захворювання стають причиною близько 60% смертей в Україні з року в рік, а війна та постійний стрес сприяють розвиток таких хвороб. Саме тому, встановлення дефібриляторів в Acino важливе – вони можуть допомогти врятувати життя співробітників та відвідувачів.

Як працюють автоматичні зовнішні дефібрилятори?
Якщо людина втратила свідомість, в неї відсутні ознаки дихання та серцебиття, дефібрилятор дасть інструкції щодо проведення серцево-легеневої реанімації та допоможе зупинити фібриляцію шлуночків серця. З допомогою цього пристрою можна зберегти людині життя до приїзду бригади невідкладної допомоги. Автоматичні зовнішні дефібрилятори встановлюють в метрополітені, на вокзалах, в торговельно-розважальних центрах, в офісах та на виробництвах. Ними можуть скористатися люди, які пройшли спеціальний тренінг.

Компанія Acino постійно піклується про співробітників: забезпечує повноцінне медичне страхування, дає можливість відвідувати спортивну залу в Києві та отримати консультації нутриціологів, проводить вебінари з підтримки ментального здоров’я та навчання з домедичної допомоги, а також – забезпечує баланс між роботою та відпочинком.