Acino в Україні відзначена чотирма нагородами конкурсу «Найкраще корпоративне медіа – 2023» | Acino в Україні

Новини

Acino в Україні відзначена чотирма нагородами конкурсу «Найкраще корпоративне медіа – 2023»

Четвер 16 Листопада 2023

Acino in Ukraine wins four awards in the Best Corporate Media 2023 CompetitionНайвищу відзнаку – гран-прі конкурсу в номінації «Корпоративний проєкт» отримав творчий конкурс вишиванок – «Вишита краса. Зроби свою!» та спортивно-навчальний комплекс компанії в Києві. Навіть у період великої війни, команда Acino успішно реалізувала ці проєкти, які втілюють нашу турботу про людей та новаторський підхід.

Благодійний проєкт «Донації крові» здобув бронзову нагороду. Організатори конкурсу відзначили професійний супровід та потужні сенси проєкту, направлені на збереження життя пацієнтів Інституту Амосова.

Серед інших нагород, Acino була також удостоєна спеціальної відзнаки «Інноватор 2023 року». Символічне «Дерево життя» отримали 10 компаній з різних галузей бізнесу, які продемонстрували найбільшу кількість і найвищу якість інновацій, запроваджених у корпоративних комунікаціях, а також проєкти з потужним корінням минулого і поглядом у майбутнє.

Про проєкти:

«Вишита Краса. Зроби свою!»
Конкурс вишиванок серед співробітників Acino в Україні, який пройшов уже вдруге з 2021 року. У ході конкурсу учасники створювали до трьох авторських дизайнів вишитих сорочок на спеціальному вебсайті-конструкторі, використовуючи запропоновані орнаменти. Цього року ми додали до 25-ти чинних 8 нових орнаментів з патріотичною символікою України. Конструктор з цими орнаментами дозволяє створити понад 360,5 мільйонів варіацій жіночих та 30 тисяч чоловічих унікальних вишиванок. Усі співробітники могли голосувати за дизайни колег, обираючи топ-10 переможців з найцікавішими та найоригінальнішими доробками.
Цьогоріч активність у конкурсі зросла на 34% у порівнянні з 2021 роком: 278 працівників долучилися до креативу, створивши на сайті проєкту 402 унікальні дизайни вишиванок. Для проєкту це вже друга відзнака – Гран Прі конкурсу «Корпоративних медіа».

«Cпортивно-навчальний комплекс Acino»
У межах програми добробуту Acino, компанія підтримує співробітників у досягненні їх фітнес-цілей, а також допомагає працівникам за допомогою регулярних спортивних занять зменшити рівень стресу та підвищити настрій.
Загалом наш комплекс охоплює площу у 333 кв. м, де 47 кв. м припадає на сучасну навчальну аудиторію з мультимедійними рішеннями, а 115 кв. м – на тренажерну залу. За час функціонування нашого спортивного комплексу вже 550 працівників встигли відвідати його, а наші досвідчені інструктори провели майже 80 тренувань.

Благодійний проєкт «Донація крові»
Під час акції 72 співробітника здали 33 літра крові для підтримки пацієнтів Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова.В межах проведених акцій 2022 та 2023 років співробітники разом здали вже 65 літрів крові. Наша компанія й надалі планує продовжувати цю благодійну ініціативу заради порятунку співвітчизників.

Асоціація Корпоративних медіа України – це громадська організація, яка об’єднує фахівців у галузі корпоративних комунікацій, маркетингу, PR, журналістики та реклами. Щорічний конкурс «Найкраще корпоративне медіа України» покликаний виробити стандарти корпоративної журналістики, дизайну та методах взаємодії з цільовою аудиторією. Склад журі включає знаних професіоналів галузі.