Acino в Україні представила новий продукт – «Корвалтаб® Експрес» | Acino в Україні

Новини

Acino в Україні представила новий продукт – «Корвалтаб® Експрес»

П'ятниця 10 Листопада 2023

CorvalTAB_pacs_leftНещодавно на полицях аптек з’явилася нова дієтична добавка «Корвалтаб® Експрес» відомої ТМ Корвалтаб® у новій, крапельній, формі випуску.

Асіnо розширює портфель препаратів та дієтичних добавок навіть під час великої війни, щоб піклуватися про людей в Україні та за кордоном і забезпечувати їх якісними ліками. За останні 18 місяців на ринок вивели 10 нових брендів.

Компанія постійно вивчає потреби пацієнтів і відгукується на них. За нашими підрахунками на основі даних аналітичної компанії Proxima, крапельні форми випуску стабільно утримують в гривні свою частку на релевантному фармацевтичному ринку¹ на рівні близько 30% протягом останніх років. Саме тому Acino в Україні випустила таку форму дієтичної добавки. «Ковід та велика війна негативно впливають на здоров’я українців, кількість стресових розладів зростає. «Корвалтаб® Експрес» є комплексним натуральним засобом для підтримки роботи серця при стресі. Вірю, що він завоює прихильність, як медичних працівників, так і споживачів», – розповідає Людмила Данилюк, менеджер з продуктів департаменту безрецептурних препаратів Acino в Україні.

Корвалтаб® Експрес містить рослинні компоненти: глід, пустирник, валеріану та півонію, які сприяють підтримці серцево-судинної системи. Адже ці рослини покращують якість сну, знижують рівень напруження, підвищують фізичну працездатність та сприяють захисту від серцево-судинних захворювань. Ці хвороби, за даними World Heart Federation, є причиною смерті близько 17 млн людей щороку в світі.

Глід допомагає покращити роботу серця, розширюючи судини, знижуючи тиск та поліпшуючи постачання кисню до серця та мозку. А також підтримує нормальний рівень холестерину та міцність стінок судин і капілярів.

Пустирник сприяє зниженню збудливості центральної нервової системи, нормалізує артеріальний тиск, стабілізує серцевий ритм.

Валеріана та півонія містять речовини, які сприяють заспокоєнню, зменшенню стресу та дратівливості при психічному перевантаженні і розумовій втомі.

Дієтична добавка «Корвалтаб® Експрес» є збалансованим засобом рослинного походження для підтримки серця та заспокоєння.

_________________________

¹Proxima Ukraine: N05CB02;C01EX;N05CM50**;N05CX