Acino нагороджена трьома відзнаками від престижної премії фармацевтичної галузі України «Панацея» | Acino в Україні

Новини

Acino нагороджена трьома відзнаками від престижної премії фармацевтичної галузі України «Панацея»

Середа 8 Листопада 2023

Acino в Україні отримала відзнаки у трьох номінаціях: «Препарат року», «Компанія року. Іноземний виробник» та «Фармфронт».

Відзнаки Acino в Україні в трьох номінаціях Панацея 2023

Номінація «Фармфронт» є важливою оцінкою того, що ми робимо для країни в найважчі часи. Хочу подякувати команді Acino та Фарма Старт за їх відвагу, мужність, сумлінну працю і за віру в перемогу. Дякую ЗСУ і нашим колегам, які саме зараз боронять нас, – сказав Євген Заїка, регіональний директор Acino, під час отримання нагороди.

За 19 місяців повномасштабної війни Acino спрямувала на гуманітарні цілі понад 453 тис. упаковок лікарських засобів зі свого портфелю, що використовуються в неврології, психіатрії, кардіології, терапії та ендокринології, загальною вартістю 70,8 млн грн. Цю допомогу отримали тисячі громадян через понад 400 лікарень, благодійних та громадських організацій.

Компанія підтримала благодійний фонд «Нестримні» на суму 2 млн гривень, допомігши придбати автівки для транспортування гуманітарної допомоги та евакуації українців з гарячих точок. Ще 2 млн гривень спрямувала на допомогу нашим захисникам. Крім того, 4 млн гривень перераховані для забезпечення гуманітарних та медичних потреб в межах ініціативи UNITED24. Acino стала партнером БФ «Реконструкції та розвитку України» у проєкті з забезпечення прифронтової зони та зруйнованих лікарень в областях мобільними шпиталями для надання невідкладної допомоги пораненим.

Співробітники компанії регулярно стають донорами крові, допомагають педагогам, медичним працівникам та батькам дітей з розладами аутичного спектру в рамках проєкту «Твій безмежний світ», підтримують діток з дитячого будинку в Житомирській області, продовжують розвивати проєкт танцювальної терапії в різних містах України для людей, які мають хворобу Паркінсона. Своєю щоденною працею кожен з команди Acino робить внесок в розвиток країни та допомогу людям.

Ще одна значуща нагорода – «Препарат року», яку втретє отримав лікарський засіб ДІФОРС. З 2011 року йому довіряють лікарі та обирають пацієнти. Лікарський засіб виробляється на фармацевтичному заводі Acino в Києві, який сертифіковано відповідно до стандартів належної виробничої практики GMP EU.