Acino отримала нагороду «Найкращий бренд роботодавця України 2023» | Acino в Україні

Новини

Acino отримала нагороду «Найкращий бренд роботодавця України 2023»

Вівторок 19 Вересня 2023

Швейцарська фармацевтична компанія Acino в Україні відзначена нагородою «Найкращий бренд роботодавця 2023» за версією журналу «ТОП-100. Рейтинги найбільших» від бізнес медіа-бюро ekonomika+, яка була вручена під час масштабного заходу HR Wisdom Summit, що відбувся 14 вересня 2023 року.

Найкращий бренд роботодавця України 2023

Нагороді передував рейтинг ТОП-50 найкращих роботодавців України, що був оприлюднений наприкінці серпня 2023 року, де Acino в Україні посіла гідне 13 місце серед гігантів українського бізнесу з різних галузей економіки, які є відповідальними роботодавцями й попри війну інвестують у людей, у свій головний актив, та мають впізнаваний бренд роботодавця.

В ході HR Wisdom Summit Acino в Україні також відзначена спеціальною номінацією «Найкраща корпоративна культура» за впровадження передових принципів корпоративної політики, розвиток лідерства та компетенцій управлінців.

Саміт зібрав понад трьохсот HR-фахівців і управлінців найвищого рівня найбільших вітчизняних та міжнародних компаній, які працюють на українському ринку. Понад 30 спікерів із різних сфер бізнесу радо поділилися своїм досвідом ефективного управління командами в умовах викликів повномасштабного вторгнення, а також секретами успішної кадрової політики.

Команда Асіно з нагородою Найкращий бренд роботодавця

Також від Acino Алла Сороколєтова, директор з питань забезпечення якості, фармаконагляду, регуляторних та міжнародних медичних питань в Україні та країнах СНД, долучилась до дискусійної панелі «Майбутнє корпоративних ініціатив: відповідальність бізнесу 2.0», де поділилася інсайтами всеукраїнського соціального проєкту Acino – «Твій безмежний світ» за 5 років, який спрямований на всебічну допомогу дітям з розладами аутистичного спектру (РАС).

Науково-практична діяльність проєкту спрямована на підвищення обізнаності щодо системи раннього втручання в Україні, сучасні тренди співпраці лікарів, батьків та суспільства на ранньому етапі діагностики та лікування пацієнтів з РАС. Проєкт опікується як освітньо-просвітницькими ініціативами, які включають проведення конференцій, розробку та випуск методичних рекомендацій та посібників, робочих зошитів та підручників для дітей 1-4 класів, які навчаються в інклюзивних класах, так і реабілітаційними та оздоровчими заходами для дітей з РАС. Завдяки проєкту сотні дітей та їх родини отримали доступ до інструментів і ресурсів, орієнтованих на залучення в соціальний процес повноцінного життя.
Детальніше читайте на сторінці проєкту у Facebook.

Дискусійна панель

Цінності Acino – довіра, відданість, відвага та емпатія – є основою корпоративної культури, де компанія довіряє своїм людям, а вони – компанії. І війна показала, що це не просто гасло.

Від початку повномасштабного вторгнення Acino зберегла всі робочі місця зі 100%-ю виплатою зарплати. Допомога з евакуацією з окупованих зон, забезпечила працівникам та їхнім родинам протягом 6 місяців прихисток на заході України і у Польщі, працевлаштувала у безпечних регіонах країни, надала психологічну підтримку. Облаштувала бомбосховище, організувала дитсадок та надала фіндопомогу €500 тис. під час блекауту. Своєю чергою працівники демонструють найвищий рівень залученості: відновили роботу виробництва через два тижні після початку війни, попри активні бойові дії за 1,1 км від локації; забезпечували відвантаження ліків «з колес» у всі можливі куточки країни з першого дня агресії; беруть участь у соціальних проєктах тощо. Завдяки такій проактивній позиції колективу компанія увійшла до трійки лідерів фармгалузі за результатами продажів у 2022 році.

Цьогоріч Acino провела індексацію зарплат на понад 20%, створила $300-тисячний фонд допомоги тим, хто втратив житло, та відновила відрахування до приватного пенсійного фонду. У червні відкрила власний спортивний зал для працівників на території виробництва та продовжує сумлінно працювати на благо України та її громадян, успішно реалізовуючи інвестиційні проєкти щодо розвитку бізнесу в Україні.