ACINO в Україні визнано найпривабливішим роботодавцем серед фармвиробників 2019 року | Acino в Україні

Новини

ACINO в Україні визнано найпривабливішим роботодавцем серед фармвиробників 2019 року

Понеділок 9 Грудня 2019

ACINO в Україні визнано найпривабливішим роботодавцем 2019 року серед фармацевтичних підприємств з локальним виробництвом за результатами міжнародного дослідження Randstad Employer Brand Research.

Вже 19 років поспіль міжнародний холдинг Randstad (Нідерланди) проводить дослідження привабливості бренду роботодавця, до списку якого цьогоріч вперше приєдналася Україна відповідно до замовлення міжнародної компанії ANCOR. Таким чином, число країн-учасниць дослідження досягло 32, а кількість опитаних сягнула понад 215 000 респондентів по всьому світі. Загалом до списку дослідження увійшло 6 162 компанії.

Серед ключових факторів оцінювання – заробітна плата й соціальний пакет, фінансова стабільність компанії, репутація, впровадження сучасних технологій, гарантії зайнятості, можливість професійного зростання, соціальна відповідальність, цікава робота, приємна робоча атмосфера та інші. Найпривабливішою для працевлаштування вважається компанія, яка відома не менше 10% респондентів та отримує найбільшу кількість балів від них.

В Україні досліджувалися 194 бренди роботодавців з 16-и секторів економіки країни у період з 07 по 28 січня 2019 року. Опитування здійснювалося на основі он-лайн інтерв’ю серед 9 498 респондентів з усіх регіонів України віком від 18 до 65 років, серед яких 19% були представниками менеджменту, 33% – спеціалістами, 19% – адміністративним та офісним персоналом, 11% – технічними працівниками та молодшими спеціалістами у різних галузях економіки. 72% всіх опитаних мають вищу освіту.

Згідно з даними холдингу ANCOR, який здійснював дослідження за методологією Randstad в Україні, у фармацевтичній галузі було охоплено 18 компаній, де для респондентів основними факторами для вибору компанії-роботодавця стали її фінансова стабільність, впровадження сучасних технологій та гарантії зайнятості.

За сімома із десяти найважливіших для претендентів факторів ACINO в Україні отримала найвищі оцінки, що й забезпечило компанії позицію найпривабливішої для працевлаштування серед національних фармацевтичних виробників.

“З моменту придбання фармацевтичного заводу «Фарма Старт» швейцарською Групою компаній ACINO і до сьогодні, а це вже 4 роки діяльності на локальному фармацевтичному ринку, ACINO в Україні створила майже 300 нових робочих місць та запровадила цілу низку європейських інтеграційних процесів з метою гарантування високих стандартів якості. Такий високий результат міжнародного дослідження є ознакою ефективності обраної стратегії розвитку компанії, яка забезпечила функціонування гармонійних бізнес-процесів та дієвих систем мотивації та розвитку персоналу в компанії.” – Євген Заїка, генеральний директор ACINO в Україні, регіональний директор ACINO в країнах СНД.

Сьогодні в ACINO в Україні працює 755 кваліфікованих співробітників, серед яких 92% має вищу освіту, 2.8% і 2% – MBA та наукову ступені відповідно. Такий високий рівень експертності кадрового складу дозволяє співробітникам розвиватись разом з компанією, де протягом 2018 року 60 спеціалістів отримали можливість кар’єрного і професійного зростання в компанії, а у першій половині 2019 року цей показник вже сягнув 52. Також, компанія інвестує у розвиток та навчання персоналу, що гарантує високий рівень якості профільних послуг.

Крім того, протягом 2017 – 2019 років компанія здійснила релокацію низки підрозділів зі Швейцарії в Україну, створивши додаткові 90 робочих місць. Тепер діяльність таких глобальних функцій як ІТ, медико-регуляторна, фінансова, непрямі закупівлі, юридична, контроль якості та ін. відбувається безпосередньо в Києві, забезпечуючи високоякісний сервіс компаніям групи ACINO у всьому світі. Такий підхід засвідчує довіру європейського керівництва та визнання професіоналізму українських спеціалістів.

Директор з управління персоналом в Україні та країнах СНД Наталія Снімщікова: «Для нас результати такого масштабного дослідження стали приємним сюрпризом, адже ACINO оперує на ринку України лише з жовтня 2015 року, тоді як інші фармацевтичні виробництва відомі пересічному громадянину ще за радянських часів. Такий високий рівень привабливості свідчить про правильність обраної HR стратегії та унікальну конкурентну перевагу якою є  наша корпоративна культура. Це, безперечно, наслідок великої роботи усієї команди, залученості кожного співробітника у побудову компанії своєї мрії. У нас багато планів та ідей, щодо розвитку ACINO, які ми щодня втілюємо у життя».

Варто зазначити, що ACINO в Україні тримає лідерство у рейтингу привабливості роботодавців серед фармвиробників України за версією спеціалізованого агентства «Фарма Персонал» за даними 2017-2018 років.

Завантажити прес-реліз

Читати на Pharma.net.ua

Читати на Health-ua.com