ACINO підписала угоду про придбання терапевтичного портфелю препаратів Takeda на ключових ринках країн, що розвиваються | Acino в Україні

Новини

ACINO підписала угоду про придбання терапевтичного портфелю препаратів Takeda на ключових ринках країн, що розвиваються

Вівторок 15 Жовтня 2019

News Image

ACINO та Takeda Pharmaceuticals підписали угоду про придбання компанією ACINO частини терапевтичного портфелю препаратів компанії Takeda в Україні та країнах Близького Сходу та Африки. Придбання зміцнить позиції компанії ACINO в цих важливих регіонах.

Компанія ACINO придбає частину терапевтичного портфелю препаратів компанії Takeda в Україні та окремих країнах Близького Сходу та Африки на визначених умовах. Відповідної домовленості компанії досягли 10 жовтня 2019 року.

«Ця угода зміцнює нашу присутність на наших основних ринках, що розвиваються, де ми зарекомендували себе як провідний постачальник високоякісної фармацевтичної продукцiї, — говорить Штеффен Салтофте, генеральний директор компанії ACINO. — Ми зможемо розширити як наш портфель, так і географічну присутність на наших  ключових ринках. А також забезпечити безперервний доступ пацієнтам на цих ринках до більш розширеного портфелю високоякісних лікарських засобів компанії ACINO».

У рамках цієї угоди ACINO набуває права на продукти, що використовуються, зокрема, у терапії болю, гастроентерології, а також для лікування захворювань серцево-судинної та дихальної систем. Угода також включатиме переведення ряду працівників компанії Takeda в Україні, Молдові, Туреччині, Південній Африці, Саудівській Аравії, Катарі, Об’єднаних Арабських Еміратах та Єгипті.

Takeda та ACINO домовилися не розголошувати жодних фінансових деталей угоди. Вона підлягає затвердженню відповідними органами у кожній країні.

Консультаційні послуги на підтримку угоди надавали компанії Rothschild&Co, Latham і Watkins та PwC.

Завантажити прес-реліз

Читати на eba.com.ua

Читати на apteka.ua