ACINO в Україні доповнює продуктовий портфель у галузі неврології | Acino в Україні

Новини

ACINO в Україні доповнює продуктовий портфель у галузі неврології

Вівторок 23 Червня 2020

News Image

Наприкінці червня 2020 року на полицях вітчизняних аптек з’явиться нова дієтична добавка для спеціальних медичних цілей – НЕЙРІСТОН®, комерційну реалізацію та просування якої на території України здійснюватиме швейцарська фармацевтична компанія ACINO на підставі укладеної у вересні 2017 року дистрибуційної угоди з міжнародною фармацевтичною компанією Ferrer Internacional, S.A., Іспанія.

Розширення продуктового портфелю ACINO в Україні відповідає стратегії сталого розвитку компанії. Продуктове портфоліо ACINO в Україні напрямку психоневрології нараховує 30 лікарських засобів. Компанія займає лідируючі позиції в Україні в сегментах протипаркінсонічних, протиепілептичних та антипсихотичних лікарських засобів (за даними компанії Proxima Research, retail segment, ATC 3 – N03A, N04B, N05A, YTD 05 2020). Завдяки угоді з придбання частини терапевтичного портфелю компанії Takeda від 10 жовтня 2019 року, продуктовий портфель ACINO в Україні був розширений, зокрема, такими відомими торговими марками, як КСЕФОКАМ® (лорноксикам) і МІОРИКС® (циклобензаприн), які разом з НЕЙРІСТОНОМ® суттєво зміцнили портфель брендів компанії для лікування нейропатичного болю. А щорічні здобутки ACINO в Україні у різних номінаціях конкурсу професіоналів фармацевтичної галузі України «Панацея» демонструють довіру пацієнтів та визнання медичною спільнотою високого потенціалу компанії, яка у своїй діяльності спрямована на підвищення рівня та якості життя української нації.

Інновації – ключова частина діяльності науково-дослідної компанії Ferrer Internacional, S.A. з самого початку її заснування у 1959 році. Саме Ferrer Internacional, S.A зі штаб-квартирою у Барселоні є розробником та виробником лікарських засобів та дієтичних добавок, які містять різноманітні комбінації нуклеотидів (уридину та цитидину), що мають більше як 45-річний успішний досвід застосування у клінічний практиці у понад 50-и країнах світу. Сьогодні компанія здійснює діяльність більше ніж у 110 країнах світу та відома своїми науковими розробками у таких терапевтичних напрямках, як неврологія, психіатрія, кардіологія, гастроентерологія, дерматологія, онкологія, педіатрія, порушення обміну речовин, захворювання опорно-рухового апарату та респіраторної системи, керування болем.

НЕЙРІСТОН®: СИЛА ТРЬОХ КОМПОНЕНТІВ ДЛЯ ВІДНОВЛЕННЯ ПОШКОДЖЕНИХ НЕРВІВ

НЕЙРІСТОН® – харчовий продукт для спеціальних медичних цілей, який може використовуватись як додаткове джерело поживних речовин, таких як уридинмонофосфат, фолієва кислота та вітамін В12. Активні компоненти продукту сприяють активізації власних відновлювальних процесів у пошкоджених нервових клітинах при наступних станах:

нейропатіях опорно-рухового апарату, зокрема, при корінцевому синдромі, ішіасі, міжреберній невралгії або люмбаго;
ураженні нервових волокон метаболічного характеру, які можуть провокуватися різними захворюваннями, наприклад, цукровим діабетом;
інфекційних нейропатіях, викликаних оперізувальним лишаєм або іншими вірусами;
запаленні лицьового, трійчастого нерва або плечового сплетення;
пошкодженні нервів токсичними речовинами або внаслідок травм.
Уридин-5-монофосфат — це нуклеотид, який є одним з 4 основних компонентів рибонуклеїнової кислоти (РНК), що регулює біосинтез білка. Механізм дії цього нуклеотиду є багатофакторним і сприяє регенерації нервових закінчень. Зокрема, він стимулює синтез фосфоліпідів, гліколіпідів (сфінголіпідів) і глікопротеїнів — основних структурних компонентів клітинних мембран, особливо мембрани нейронів. У цілому уридин-5-монофосфат можна представити у вигляді «будівельного матеріалу», який є необхідним для більш швидкої регенерації пошкодженої мієлінової оболонки нервових волокон та, як наслідок, відновлення провідності нервових закінчень. При цьому було встановлено, що дію уридину монофосфату можна значно посилити при додаванні вітамінів групи В і фолієвої кислоти[1]. Вітамін В12 — необхідний кофермент для різноманітних метаболічних реакцій. Ціанокобаламін (В12) підвищує здатність тканин до регенерації за рахунок участі в синтезі нуклеїнових кислот і білків. У свою чергу, фолієва кислота також є коферментом, особливо важливим в реакціях метаболізму білка і нуклеїнових кислот. Зокрема, фолієва кислота бере участь у біосинтезі нейротрансмітерів, фосфоліпідів, гемоглобіну та залучена в синтез пурину, ДНК, метаболізму багатьох амінокислот[2], за рахунок чого сприяє живленню і регенерації ушкоджених тканин.

Комбінація вищезазначених трьох активних компонентів дозволяє зменшити вираженість таких неприємних симптомів полінейропатії, як біль, печіння, гіперчутливість і парестезії, а в разі тривалого прийому сприяє зменшенню кількості використовуваних нестероїдних протизапальних засобів та анальгетиків при лікуванні полінейропатії[3].

Згідно з умовами даної угоди харчовий продукт для спеціальних медичних цілей НЕЙРІСТОН® буде представлений на ринку України у формі капсул у двох товарних позиціях: №20 або №40 в упаковці. Випуск даного продукту здійснюватиметься на фармацевтичному заводі Trommsdorff GmbH & Co. KG у м.Альсдорф, Німеччина.

Сума та інші деталі угоди не розголошуються.

НЕЙРІСТОН® можна буде придбати в мережах офіційних дистриб’юторів ACINO в Україні: ТОВ “БаДМ”, ТОВ “Вента. ЛТД” та ТОВ СП “Оптіма-Фарм, Лтд”.

Завантажити прес-реліз

_____________________________________

[1] Страчина Ю.А., 2017, Екушева Е.В., 2019
[2] Рачин А.П. та співавт., 2017
[3] Negrão L, Almeida P, Alcino S, et al. Effect of the combination of uridine nucleotides, folic acid and vitamin B12 on the clinical expression of peripheral neuropathies.Pain Manag. 2014