ACINO разом з «Пробігом під каштанами» у боротьбі з COVID-19 | Acino в Україні

Новини

ACINO разом з «Пробігом під каштанами» у боротьбі з COVID-19

П'ятниця 29 Травня 2020

31 травня 2020 року ACINO в Україні доєднається до ONлайн «Пробігу під каштанами» – наймасштабнішому благодійному проекті, що об’єднує тисячі різних людей спільною метою – прагненням змінювати життя на краще тих, хто потребує суспільної допомоги!

Цьогоріч команда ACINO разом з «Пробіг під каштанами» об’єднує зусилля у боротьбі з COVID-19. Реципієнтами #ПробігуONлайн виступають лікарі та медичні заклади України. Компанія ACINO продовжує виконувати свою основну місію із забезпечення належної підтримки пацієнтів та медичної спільноти по всьому світу і вже направила в рамках заходу 25 000 грн на підтримку вітчизняної медичної спільноти.

Для ACINO в Україні участь у благодійному пробігу вже стала доброю традицією: три роки поспіль команда компанії виходила на старт, 205 співробітників – учасників взяли участь за ці роки, кожний з яких завзято здолав щорічну п’ятикілометрову дистанцію, та 52 000 грн., які були надані в якості підтримки для маленьких пацієнтів Науково-практичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

Сьогодні, як соціально-відповідальна компанія фармацевтичної галузі України, ACINO активно підтримує медичну спільноту з метою запобігти поширенню коронавірусної інфекції. Компанія впевнена, що докладаючи зусилля разом у протидії Covid-19, ми зможемо здолати всі форс-мажорні обставини, та стати на стартову лінію 28-го «Пробігу під каштанами» у 2021 році в офлайн форматі та командним складом успішно подолати благодійну дистанцію.

ACINO висловлює свою вдячність медичній спільноті, яка у період пандемії відважно бориться за людські життя та разом з ONайн «Пробігом під каштанами» долучається до спільної боротьби з пандемією.