ACINO увійшла до ТОП-50 кращих компаній України | Acino в Україні

Новини

ACINO увійшла до ТОП-50 кращих компаній України

Понеділок 13 Грудня 2021

News Image

8 грудня 2021 року авторитетне видання «Влада та гроші» під час урочистої церемонії офіційно оголосило підсумковий рейтинг «Топ-50 кращих компаній 2021 року». Швейцарська фармацевтична компанія ACINO в Україні увійшла до цієї п’ятдесятки та була визнана однією з кращих компаній, що досягла найвищих результатів у поточному році та мала найбільший вплив на розвиток економіки та соціального життя країни.

Формування рейтингу відбувалось за результатами аналізу діяльності понад 200 компаній впродовж цього року. Це компанії, які досягли переконливих результатів у своїх бізнес сферах та галузях. Найвищі оцінки від експертного журі компанії-учасники отримували за наступними критеріями: інвестиційні програми, інноваційні підходи, система роботи з персоналом і формування людського капіталу, активність у сфері соціальної відповідальності.

Це рейтинг справді видатних компаній українського ринку, що розвиваються за найвищими стандартами сучасного європейського бізнесу та готові гідно виступити в економічному й соціальному багатоборстві. Це топ-50 компаній, які у 2021 році мали найбільший вплив на розвиток економіки України.

Експертне журі та організатори рейтингу

Варто зазначити, що ACINO оперує в Україні з 2015 року і сьогодні посідає 5-те місце в рейтингу маркетуючих компаній вітчизняного фармацевтичного ринку. Головний офіс ACINO в Україні виконує функцію регіональної штаб-квартири для бізнесу компанії у країнах СНД та близького зарубіжжя. Виробничий завод ACINO в Україні – «Фарма Старт» у Києві сертифікований згідно зі стандартами належної виробничої практики GMP Європейського Союзу (GMP EU) та оснащений R&D лабораторією, яка щороку випускає 2-3 нових продукти. Сьогодні завод експортує продукцію у 8 країн СНД та близького закордоння й південно-західної Азії.

Компанія в Україні налічує більш ніж 950 висококваліфікованих співробітників, де понад 100 фахівців забезпечують операційну діяльність ACINO у більш ніж 90-а країнах у складі Міжнародного центру сервісних функцій, який знаходиться у м.Київ.

Портфель лікарських препаратів, дієтичних добавок і виробів медичного призначення ACINO в Україні нараховує понад 80 продуктів як власного виробництва, так і ліцензованих у партнерів, які використовуються у неврології, психіатрії, кардіології, ендокринології, гастроентерології, педіатрії та терапії.

Вектор гордості – завод «Фарма Старт», який є одним із небагатьох фармацевтичних підприємств, що забезпечує критично важливі сфери життя міста Києва та країни, з 2003 року виробляє життєво необхідні лікарські засоби для лікування пацієнтів із серцево-судинними та психіатричними захворюваннями. Об’єм інвестицій у розвиток заводу за 2015-2021 роки склав 26,5 млн євро. Масштабна реконструкція заводу до 2023 року збільшить у 1,5 рази об’єм виробництва в упаковках і у 2 рази – виробничу площу.

Компанія неухильно дотримується принципів соціально-відповідального ведення діяльності. ACINO в Україні підтримує, створює та розвиває власні соціальні проєкти та програми, спрямовані на підтримку життя українського суспільства.

Завантажити прес-реліз