Acino підтримує Всесвітній день серця разом з Всесвітньою федерацією серця | Acino в Україні

Новини

Acino підтримує Всесвітній день серця разом з Всесвітньою федерацією серця

Понеділок 28 Вересня 2020

News Image

Охорона громадського здоров’я наразі особливо актуальна на тлі пандемії Covid-19 і спричинених нею фізичних, емоційних та економічних наслідків. За даними Всесвітньої федерації серця у цьому році з причини Covid-19 вже було втрачено майже мільйон життів. Для порівняння: за оцінками, у 2017 році від серцево-судинних захворювань (ССЗ) у світі померло 17,8 млн чоловік. Сьогодні, у зв’язку з тим, що пацієнти не відвідують лікарні з остраху заразитися вірусом, їх здоров’я піддається ще більшій загрозі. А пацієнти з ССЗ та Covid-19 стикаються з подвійною загрозою. Вони більше схильні до розвитку важких форм вірусу, і тому мають більше піклуватися по свої серця.

ACINO, як соціально-відповідальна фармацевтична компанія, яка прагне зробити високоякісні ліки доступними для пацієнтів та медичних працівників на ринках країн, що розвиваються, вважає важливим підтримувати найбільш вразливі категорії населення та одне одного в боротьбі із серцево-судинними захворюваннями.

Ми прагнемо забезпечити пацієнтів необхідними лікарськими засобами на ринках, де ми оперуємо, та просувати здоровий спосіб життя, щоб мати можливість керувати серцево-судинними захворюваннями.

У 2020 році ACINO виступає офіційним партнером Всесвітньої федерації серця з проведення кампанії Всесвітнього дня серця, який відзначається щорічно 29 вересня у більше ніж 100 країнах світу за підтримки ВООЗ, а також ЮНЕСКО.

Цьогоріч Всесвітня федерація серця поставила перед собою наступні завдання:

  • скоротити глобальну смертність від неінфекційних хвороб на 25% до 2025 року;
  • зменшити навантаження на економіку країн від ССЗ;
  • впровадити науку в політику, щоб взаємодіяти з державними установами та урядовими структурами;
  • надихати на зміни та створювати діалог;
  • підвищувати обізнаність про фактори ризику ССЗ та впливати на фактори ризику, які можна змінити.

Підтримуючи дану кампанію та повністю розділяючи прагнення Всесвітньої федерації серця, ACINO впродовж року сприятиме підвищенню рівня інформованості населення планети про ССЗ, фактори ризику, методи профілактики, правильний спосіб життя для їх попередження в країнах світу, де компанія здійснює свою діяльність.

ACINO в Україні вже не перший рік підтримує дану кампанію в країні, що охоплює як фахівців кардіологічних спеціальностей і пацієнтів, які страждають на ССЗ, так і пересічних українців.

Однією зі щорічних ініціатив в рамках всесвітньої кампанії є підсвітлення визначних об’єктів у містах-мільйонниках у червоний колір серця. З 29 вересня по 04 жовтня 2020 року у місті Києві за ініціативи ACINO в Україні буде підсвітлений Парковий міст через р.Дніпро з нагоди Всесвітнього дня серця з метою привернути увагу до проблематики ССЗ. Підсвітлення мосту здійснюється з 19:00 та до світанку.

Компанія запрошує містян та гостей міста відвідати пішохідний міст впродовж цих днів та долучитися до всесвітньої кампанії з запобігання та профілактики ССЗ разом зі швейцарським персонажем –  коровою Acia від ACINO, яка буде на місці підвищувати рівень обізнаності українців про хвороби серця та пропагандувати здоровий спосіб життя для їх попередження. Acia чекатиме на вас на мосту у вівторок, 29 вересня, з 18:00- 21:00,  та у суботу і неділю 3 та 4 жовтня з 15:00 до  21:00 .

На своїй сторінці у Facebook – https://www.facebook.com/acino.swiss компанія продовжуватиме поширювати інформацію про ССЗ та здорові звички, які можуть допомогти запобігти ССЗ, й буде ділитися відеорекомендаціями щодо профілактики та запобігання ССЗ від провідних фахівців кардіологічних спеціальностей. Ми також розкажемо про результати проведеного скринінгу факторів ризику розвитку ССЗ у 500 медичних працівників, які наразі перебувають на «передовій» боротьби з вірусом Covid-19. Давайте разом перетворимо Всесвітній день серця на потужну платформу для позитивних змін, яка допоможе людям продовжити та покращити їхню якість життя.

Долучайтесь до нас у Facebook, використовуючи гасло «Використовуйте серце» та хештеги #UseHeart і #WHD, щоб допомогти нам та Всесвітній федерації серця ще більше поширити корисної інформації задля здорового майбутнього себе, своїх близьких і суспільства в цілому.

Завантажити прес-реліз