ACINO нагороджена п’ятьма престижними преміями «Панацея» 2020 | Acino в Україні

Новини

ACINO нагороджена п’ятьма престижними преміями «Панацея» 2020

П'ятниця 11 Грудня 2020

4 грудня 2020 року в режимі live stream відбулося нагородження переможців XXI конкурсу професіоналів фармацевтичної галузі України «Панацея». Вперше за церемонією нагородження можна було спостерігати онлайн та відчути атмосферу свята.

Під час урочистої онлайн церемонії швейцарська фармацевтична компанія ACINO в Україні нагороджена 5-ма престижними відзнаками. Серед них дві «Панацеї» були отримані компанією за вклад у розвиток освітньої та соціальної сфер життя суспільства. А саме:

  • за впровадження SMART-технологій в медичній освіті в Україні в рамках проєкту «Аудиторія мрій» – реновація освітньої аудиторії з поглибленим вивченням нейрофармакології та лікарських засобів, що впливають на центральну нервову систему людини, у Національному медичному університету імені О.О.Богомольця. Завдяки унікальному дизайн-проєкту та втіленим у життя інноваційним та архітектурним рішенням у вересні 2020 року, сьогодні студенти мають змогу зануритись у «віртуальний» світ фармакології та значно покращити ефективність засвоєння матеріалу;
  • за всеукраїнський довгостроковий соцiальний проєкт «Твiй безмежний свiт», метою якого є допомога людям з розладом аутистичного спектру (РАС) в соцiaлiзацii та покращеннi якостi їхнього життя, а також сприяння розповсюдженню iнформацii про аутизм серед медичних працiвникiв, педагогiв та батькiв. З моменту заснування проєкту у 2018 році, було успішно реалізовано вже понад 100 різноманітних активностей в регіонах України.

Під час отримання почесної відзнаки у номінації «Освітній проєкт» року, Кривошеїна Крістіна, керівник служби комунікацій та зв’язків з громадськістю компанії ACINO в Україні, прокоментувала: «Для ACINO – це перша «Панацея» у соціально-освітній сфері! Це висока оцінка як для всієї команди ACINO, так і для діяльності педагогічного складу Національного медичного університету імені Богомольця, і, зокрема, ректора Університету проф. Кучина та Завкафедри Фармакології – проф Зайченко. Саме завдяки нашій синергії нам вдалося втілити в життя цей дійсно унікальний проект. Адже фармакологія – одна з фундаментальних дисциплін, яка формує компетенції у майбутніх лікарів і фармацевтів. І ми в компанії розуміємо важливість створення сучасних умов для професійної підготовки студентів, від яких залежить життя наших пацієнтів, і, зокрема, нас самих. Адже кожен четвертий лікар і провізор в Україні – випускник Національного медичного університету. І ми сподіваємося, що цей проєкт стане гідним прикладом для наслідування іншими підприємствами фармацевтичної галузі України».

Соціальні проєкти є дзеркалом розвитку сучасного суспільства та дають розуміння, що турбота про ближнього є найвищим ступенем еволюції будь-якої особистості або компанії. Алла Борисівна Сороколєтова, директор з питань забезпечення якості, фармаконагляду, регуляторних та міжнародних медичних питань компанії ACINO в Україні, отримуючи нагороду у номінації «Соціальний проєкт року» наживо, зазначила: «Соціальний проєкт, це в першу чергу, велика відповідальність, і абсолютне виконання взятих на себе зобов’язань. Аутизм – синдром XXI сторіччя, який, нажаль, активно крокує Планетою. І на сьогодні все частіше як дітям, так і дорослим ставлять діагноз «різноманітні розлади аутистичного характеру». І саме цьому компанія ACINO у 2018 році ініціювала масштабний соціальний проєкт «Твій безмежний світ». І ми впевнені, що глобальні зміни у майбутньому залежать від маленьких кроків кожного з нас вже сьогодні. Саме тому ми дякуємо спеціалістам у сфері дитячої психіатрії та неврології за підтримку нашої ідеї та втілення її у життя, та всім нашим партнерам, коло яких з кожним роком тільки розширюється».

А «Препаратами року» визнані одразу три лікарські засоби виробництва ACINO в Україні: БІФРЕН®, ДІФОРС ТА ПРАМІПЕКС у відповідних номінаціях.

Другий рік поспіль одним з кращих у номінації «Безрецептурний препарат року» серед психостимулюючих та ноотропних засобів було визнано – БІФРЕН®. Ця відзнака ще раз підтвердила, що втілені у препараті БІФРЕН® висока якість як фармацевтичного виробництва, так і інформаційного забезпечення медичного персоналу та кінцевого споживача, продовжує допомагати мільйонам українців жити спокійно та ефективно. Осьодло Віталій, бренд менеджер по продукту БІФРЕН® Департаменту ОТС -препаратів компанії ACINO в Україні, під час онлайн включення зазначив: «БІФРЕН® – один із наших бестселерів. І ми раді сьогодні прийняти цю почесну нагороду. Сьогодні життя відверто демонструє нам, що гармонія між внутрішнім спокоєм, з одного боку, та високою продуктивністю, з іншого, залишається для багатьох однією з найважливіших складових якості життя».

Щиру гордість за отриману нагороду у номінації «Рецептурний препарат року» серед антагоністів ангіотензину ІІ та блокаторів кальцієвих каналів висловила Марія Васянович, бренд менеджер антигіпертензивного препарату ДІФОРС Департаменту терапевтичних препаратів компанії ACINO в Україні: «2020 рік виявився не простим та непередбачуваним для всіх. І тим цінніше для нас, в нинішніх умовах, отримати цю нагороду, яка є ознакою довіри і любові лікарів та пацієнтів до препарату ДІФОРС та, водночас, результатом командної роботи співробітників ACINO». Зазначимо, що раніше у 2016 році ДІФОРС вже отримував статус «Препарат року».

ПРАМІПЕКС, лідер ринку cеред протипаркінсонічних засобів, антагоністів допаміну, отримав статуетку богині «Панацеї» у номінації «Рецептурний препарат року». Як зазначила Оксана Геймур, бренд менеджер ПРАМІПЕКС Департаменту психоневрологічних препаратів компанії ACINO в Україні під час онлайн нагородження: «ПРАМІПЕКС – один з життєво необхідних препаратів для лікування хвороби Паркінсона. ПРАМІПЕКС – це щастя руху, гарний настрій і можливість повноцінно жити для пацієнтів з цією хворобою. І найважливіша складова успіху ПРАМІПЕКСУ – це наша команда, яка, незважаючи на поточну ситуацію, самовіддано виконує свою роботу задля покращення якості життя наших пацієнтів!»

Нагадаємо, що у різні роки у номінації «Препарат року» премії отримували наступні лікарські засоби компанії ACINO в Україні:

2016 – ДІОКОР, ЛЕВОКОМ.

2017 – ДІФОРС, ДІОКОР, ЛЕВІЦИТАМ.

2018 – КОРВАЛТАБ, КВЕТИРОН.

2019 – БІФРЕН®, КОРВАЛТАБ, ДІОКОР.

А Євгена Заїку, генерального директора ACINO в Україні, регіонального директора ACINO у країнах СНД, у 2017 році було визнано топ-менеджером року в номінації «Персона року».

Про премію

«Панацея» − один із найавторитетніших конкурсів фармацевтичного ринку України, заснований в 1999-му році.

Більше 20 років організатори в рамках конкурсу «Панацея» аналізують діяльність фармацевтичного ринку, визначають кращі товари і послуги за вибором споживачів, відзначають професіоналів галузі та їхні здобутки.

Основою конкурсу і його головною складовою є незалежні маркетингові дослідження, що надають партнери конкурсу: компанії «Business Credit», «SMD», «UMG».