ACINO в Україні відзначена Асоціацією корпоративних медіа України | Acino в Україні

Новини

ACINO в Україні відзначена Асоціацією корпоративних медіа України

Вівторок 17 Листопада 2020

9 листопада 2020 року відбувся ХV Бізнес-форум “Інновації в комунікаціях. Тренди 2021”, організований Асоціацією корпоративних медіа України (АКМУ). Основною темою цьогорічного форуму стали пошук нових сенсів та інсайтів для подолання складного кризового періоду. Учасники заходу прослухали доповіді хедлайнерів, обмінялись досвідом, розповіли про трансформаційні процеси, розвиток лідерських якостей, соціальний вплив.

Програма форуму складалась із доповідей, панельних дискусій і церемонії нагородження щорічного конкурсу «Найкраще корпоративне медіа України 2020». Експерти конкурсу високо оцінили проєкти служб комунікацій та зв’язків з громадськістю та HR ACINO в Україні. Корпоративна сторінка у facebook.com/acino.swiss посіла друге місце, а Acino Welcome Box, вітальний набір для нового співробітника, – третє.

Всього на розгляд членів журі було подано 86 корпоративных проєктів, створених вітчизняними та міжнародними компаніями.

Асоціація корпоративних медіа України проводить конкурс вже п’ятнадцятий рік поспіль та має на меті об’єднати професіоналів та експертів в сфері корпоративних комунікацій, маркетингу, PR, журналістики та реклами, які застосовують у своїй професійній діяльності корпоративні медіа як сучасний інструмент комунікацій, задля розвитку ринку корпоративних медіа в Україні, підвищення престижу та ефективності внутрішніх і зовнішніх інструментів комунікації.