Acino та Інститут Амосова об’єднують зусилля у напрямку донорства | Acino в Україні

Новини

Acino та Інститут Амосова об’єднують зусилля у напрямку донорства

Понеділок 28 Серпня 2023

Acino в Україні продовжує долучатися до соціально значущих ініціатив, які направлені на покращення здоров’я та якості життя українців. Серед таких – корпоративне донорство, яке після повномасштабного вторгнення набуло особливого значення.

1 серпня 2023 року наша компанія підписала Меморандум про співпрацю з Національним інститутом серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова Національної академії медичних наук України.

Метою Меморандуму є спільна реалізація проєкту «Донорства крові», який спрямований на залучення працівників Acino в Україні до лав донорів, розвитку донорства крові в межах корпоративної соціальної відповідальності для забезпечення пацієнтів Інституту кров’ю та препаратами з неї.

У межах проєкту було реалізовано низку корпоративних днів донора. За 2022-23 роки соціально відповідальні працівники компанії разом здали 65 літрів крові на потреби 200-т пацієнтів Інституту. Більшість асіновців робили це не вперше та залучали родичів. Ця взаємодія є символом нашої спільної мети допомагати тим, хто цього потребує найбільше.

Ми впевнені, що наша співпраця з НІССХ ім. М.М. Амосова активно сприятиме розвитку донорського руху в Україні. Разом ми не лише рятуємо життя та підтримуємо здоров’я співвітчизників, але й розбудовуємо відповідальне суспільство, яке піклується про взаємний добробут.