Підтримка фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України | Acino в Україні

Підтримка фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України

Acino в Україні – соціально активна компанія, яка долучається до суспільно важливих ініціатив, спрямованих на поліпшення якості життя української нації. Компанія приділяє значну увагу до питань розвитку потенціалу майбутніх поколінь.

Одним із напрямків цієї діяльності є підтримка ФСТ «Динамо» України з 2016 року, яке забезпечує виконання державних завдань з розвитку фізичної культури та спорту, залучає дітей і молодь до занять спортом та сприяє олімпійському руху. Адже ми об’єднані спільною місією – забезпечити здорове життя в Україні.

Завдяки спрямованій благодійній допомозі на загальну суму понад 1,5 млн гривень за цей час, Acino посприяла організації та проведенню низки змагань національного рівня, а також участі українських спортсменів на чемпіонатах Європи, світу та Олімпійських іграх у різних видах спорту. Як результат, лише за 2022 рік, це понад 250 нагород та призових місць, завойованих динамівцями.


ФСТ «Динамо» України, утворене 31 жовтня 1924 року, є однією з найбільших спортивних організацій країни, яка об’єднує понад 600 колективів фізичної культури, це понад 185 тисяч осіб.
Товариство організовує та координує роботу спортивних секцій із 113 олімпійських та неолімпійських видів спорту , а також 16 дитячо-юнацьких спортивних шкіл, які об’єднали у своїх лавах близько 5 тисяч дітей. За часи незалежності України спортсменами «Динамо» було здобуто 68 олімпійських медалей.


Допомога Acino надає можливість Товариству і далі зберігати унікальну практику розвитку дитячо-юнацьких спортивних шкіл, здійснювати підготовку спортсменів національних збірних команд України та забезпечувати подальшу реалізацію програм з оздоровлення нації.

Цьогорічна підготовка спортсменів триває, незважаючи на воєнні дії. Компанія продовжує надавати допомогу ФСТ «Динамо» України, адже зараз як ніколи важливо надихати юне покоління на нові звершення, зрощуючи міцну та спортивну націю разом.