Виробництво Acino – місце, де втілюються найамбітніші студентські мрії | Acino в Україні

Новини

Виробництво Acino – місце, де втілюються найамбітніші студентські мрії

Четвер 8 Червня 2023

Компанія Acino в Україні активно долучається до підготовки молодих фахівців.

У межах проходження практичної підготовки завод «Фарма Старт» радо зустрічав студентів 4-го курсу Кафедри промислової біотехнології та біофармації ФБТ КПІ ім. І. Сікорського та 4-го курсу Кафедри промислової фармації Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця.

Щоб дізнатися, як народжуються ліки, майбутні спеціалісти відвідали фізико-хімічну лабораторію департаменту контролю якості, детально ознайомились з процесом автоматизованого фасування та лінією пакування продукції й завітали до складського комплексу готової продукції.

Сьогодні завод «ФармаСтарт» загальною виробничою площею 6350 кв. м сертифікований до стандартів належної виробничої практики GMP Європейського Союзу та оснащений найсучаснішим обладнанням, потужності якого дозволяють виготовляти до 1 млрд таблеток і 1 млрд капсул на рік. На заводі виробляється понад 40 найменувань продукції та більше 300 асортиментних позицій відповідно з портфелю Acino. А завдяки власному R&D центру портфель препаратів постійно розширюється, а активні продукти удосконалюються, забезпечуючи споживачів високоякісними, ефективними і безпечними препаратами, які використовуються в неврології, психіатрії, кардіології та терапії.

Велику цікавість студенти проявили до кліматичних камер у фізико-хімічній лабораторії департаменту контролю якості. Вони призначені для дослідження стабільності препаратів, вироблених для країн з відповідними кліматичними умовами. Адже Acino не тільки забезпечує фармацевтичний ринок України, а й експортує свою продукцію у Молдову, Азербайджан, Вірменію, Грузію, Казахстан, Узбекистан та Кувейт.

Також молоді фахівці мали можливість оглянути спеціальні приміщення та устаткування, яке використовується для проведення різноманітних аналізів та моніторингу якості. Серед іншого, обладнання для проведення контролю методами ІЧ-спектрофотометрії та УФ-спектрофотометрії, рідинної та газової хроматографії, а також загальної хімії.
У кожному приміщенні лабораторії постійно здійснюється автоматичний моніторинг температури та вологості.

Students in the Manufacturing Plant

На лінії автоматизованого пакування студенти були вражені тим, як фасуються готові лікарські форми у блістери, проходить 100% контроль наявності кожної таблетки/капсули у блістері, відбувається автоматизоване згортання та вкладання інструкції/вкладишу в упаковки з автоматичним пакуванням в короби. При цьому, обладнання забезпечує 100% контроль ваги кожної пачки готової продукції.

Візит на виробництво та ознайомлення з його особливостями є важливим кроком у професійній підготовці студентів. В ході екскурсії молоді дослідники змогли поглибити свої знання про процес виготовлення ліків, дізнатися про сучасні технології, новітнє обладнання та методи, які використовуються у фармацевтичної галузі.

Відкриваючи свої двері для студентів, компанія Acino в Україні прагне сприяти професійному розвитку майбутнього покоління фахівців. Ми віримо, що освіта є ключем до розвитку системи охорони здоров’я та покращення життя пацієнтів у всьому світі.

Students in the Warehouse