ACINO пробігла під каштанами заради дитячих сердець | Acino в Україні

Новини

ACINO пробігла під каштанами заради дитячих сердець

П'ятниця 8 Червня 2018

03 червня 2018 року команда швейцарської фармацевтичної компанії ACINO в Україні вдруге взяла участь у щорічному благодійному «Пробізі під каштанами». На старт 26-го благодійного пробігу довжиною 4,9 кілометри вийшли 60 співробітників компанії заради порятунку дитячих життів.

Крім того, компанія підтримала участь команди дітей з аутизмом – Kids Autism Games у дитячому забігу на дистанцію у 550 метрів. А ТМ «Оптілакт» від ACINO провела цікаві активності у «Дитячому містечку», де малеча насолоджувалася іграми, фотографувалася у креативних фотозонах та дегустувала солодощі.

Так, у неділю в рамках масштабної акції відбулося 5 забігів: «Пробіг в ходунках», «Дитячий Пробіг», «Спортивний Пробіг», «Пробіг Мужніх» (для учасників в інвалідних візках і дітей з особливими потребами) та «Благодійний Пробіг». Мер Києва Віталій Кличко дав старт і сам взяв участь у благодійному пробізі. Всього цього року на старт вийшла рекордна кількість учасників – 15820 чол. та 380 корпоративних команд.

Під час фінальної прес-конференції, яка відбулася 7 червня 2018 року, символічний чек на рекордні 2 млн грн був переданий організаторами 26-го «Пробігу під каштанами» Центру дитячої кардіології і кардіохірургії МОЗ України. Зібрані кошти вже 17-ть років поспіль спрямовуються на закупівлю необхідного обладнання для порятунку життів маленьких пацієнтів Центру із вадами серця.

В ході прес-конференції ACINO в Україні була нагороджена Подякою за значний внесок у проведення 26-го спортивно-благодійного «Пробігу під каштанами» та отримала Подяку команді за цілеспрямованість, ініціативність, професіоналізм та згуртованість у наймасовішому заході столиці. «Для нашої компанії участь у «Пробігу під каштанами» вже стала доброю традицією, яка, сподіваюся, буде підтримуватися ще багато років і ще більшою кількістю учасників. Адже «Пробіг під каштанами» – це про наше майбутнє, наших дітей, та бажання творити добро. Саме в цей день корпоративні команди різних секторів економіки гуртуються в одну складову української нації заради високої місії та здійснення дитячих мрій», – прокоментував Євген Заїка, Генеральний директор ACINO в Україні.

Найтриваліший в Україні спортивно-благодійний проект «Пробіг під каштанами» руйнує стереотипи і показує, що жити повноцінним життям та допомагати іншим можуть усі. Це підтвердила «Команда здійсненої мрії», яка цього року складалась з 350 дітей, яких прооперували у Центрі дитячої кардіології і кардіохірургії МОЗ України, і яка традиційно взяла участь у «Дитячому Пробігу». Найменший учасник, якому на момент цьогорічного пробігу було п’ять тижнів, подолав дистанцію у мами на руках, а найстарший – 84 річний Ігор Григор’єв взяв участь у «Пробігу Мужніх».

Завантажити пост-реліз

Читати на Apteka.ua