ACINO підтримала медиків України у протидії COVID-19 | Acino в Україні

Новини

ACINO підтримала медиків України у протидії COVID-19

Четвер 28 Травня 2020

Головною метою ACINO – є безперервна підтримка ринків, де ми ведемо нашу діяльність, необхідними лікарськими засобами. Усвідомлюючи відповідальність перед нашими пацієнтами, розуміючи їхні потреби у лікарських засобах по всьому світу, ми продовжуємо підтримувати їх і медичних працівників та систему охорони здоров’я у кожній країні.

ACINO в Україні долучилася до підтримки лікарів, які борються з поширенням епідемії COVID-19. В рамках благодійної допомоги компанія направила допомогу у 1200 лікарень та 2225 аптек по всій території України, забезпечивши 17 000 медпрацівників та 5000 провізорів у всіх областях країни необхідними засобами індивідуального захисту. А саме: антисептиками, захисними медичними масками, медичними рукавичками, зволожуючими кремами для рук. Загальна сума допомоги склала 4,3 млн гривень станом на 28 травня 2020 року.

“ACINO неухильно дотримується принципів соціально відповідального ведення діяльності. Ми стало підтримуємо партнерські та розвиваємо власні соціальні проекти у сфері охорони здоров’я, науки та спорту. За 2019 рік компанія направила більше 6,6 млн гривень на благодійну діяльність та гуманітарну допомогу. Сьогодні ми всі об’єднані у протидії COVID-19. Нажаль, медпрацівники опинились у зоні високого ризику інфікування коронавірусом, у зв’язку з дефіцитом засобів індивідуального захисту в лікарнях. Так кожний п’ятий інфікований коронавірусом 2019-nCoV – медик. Звичайно, ми не могли залишитись осторонь цієї проблеми та відгукнулися на численні звернення з лікарень країни. Ми не зупиняємось і продовжуємо надавати необхідну допомогу медпрацівникам, які стикнулись віч-на-віч з цим викликом. Адже вони розраховують на нас.” – зазначив Євген Заїка, генеральний директор ACINO в Україні, регіональний директор ACINO в країнах СНД.

Також, компанія долучилась до всеукраїнської ініціативи «Підвези медика»: протягом періоду обмеження дії громадського транспорту співробітники компанії у всіх областях України допомагали медичним працівниками дістатися до своїх робочих місць.

Завантажити прес-реліз