Економічна Правда: Швейцарська компанія “Асiно Фарма” придбала українського виробника ліків “Фарма Старт | Acino в Україні

Медіа про нас

Економічна Правда: Швейцарська компанія “Асiно Фарма” придбала українського виробника ліків “Фарма Старт

Понеділок 12 Жовтня 2015

Попри кризову ситуацію вітчизняний фармацевтичний ринок залишається вкрай привабливим для інвесторів. Це підтвердив один з європейських фармацевтичних виробників – швейцарська компанія “Асіно Фарма”, яка нещодавно придбала київського виробника ліків “Фарма Старт”.
Придбання компанії “Фарма Старт” відповідає стратегії “Асіно Фарма” – розвиток бізнесу шляхом виходу на високопотенційні ринки країн СНД, а також на деякі ринки Близького Сходу, Африки та Латинської Америки. Інтеграція з “Фарма Старт” дозволяє “Асіно Фарма” увійти на другий за величиною ринок в регіоні СНД. Незважаючи на нестабільну політичну та економічну ситуацію в Україні, фармацевтичний ринок має добрий потенціал зростання. Місцеві компанії-виробники ліків отримали певну перевагу, оскільки вони менше залежать від коливань курсу валют, ніж імпортери, і здатні забезпечити більш доступну ціну на лікарські засоби. Придбання компанії “Фарма Старт” позитивно вплине на продажі, прибуток та операційну маржу Асіно.

Ми маємо власний науково-дослідний центр з розробки ліків за технологіями уповільненого вивільнення, що дозволяє пацієнту замість трьох разів на день приймати таблетку один раз. Ми випускатимемо ліки в галузі психіатрії, неврології, кардіології, терапії, а також безрецептурні препарати, – говорить Євген Заїка, генеральний директор компанії “Фарма Старт”. – Ми виробляємо також свої генерики, тобто замінники ліків-оригіналів, для лікування хвороби Паркінсона, Альцгеймера, епілепсії, шизофренії, біполярних розладів а також артеріальної гіпертензії. Всього близько 90-та продуктів. З них 40 – українські, решту виробляє компанія “Асіно Фарма“. У швейцарській компанії впевнені, що швидкий розвиток бізнесу буде забезпечено на зростаючих ринках, таких як Україна та інші країни СНД. Локалізація – важливий фактор успіху на цих ринках, що забезпечує пацієнтів високоякісними препаратами за доступними цінами.

https://www.epravda.com.ua/press/2015/10/12/562911/