Україна і Молдова | Acino в Україні

Компанія Acino в Україні розвиває власні соціальні ініціативи, що відповідає місії компанії – підтримка та турбота про пацієнтів. Ми віримо, що активна соціальна позиція фармацевтичних компаній, сприяє розбудові сфери охорони здоров’я України.

Дана програма була започаткована у 2018 році та спрямована на підтримку пацієнтів України з хронічними захворюваннями серцево-судинної системи та хронічними психічними захворюваннями.

З 13.01.2023 року програма подовжується до 31.12.2024 року та націлена на пацієнтів з хронічними захворюваннями серцево-судинної системи, такими як артеріальна гіпертензія та ішемічна хвороба серця мають змогу придбати окремі лікарські засоби зі знижкою, а саме:

при придбанні в аптечному закладі, який приєднався до участі у даній програмі, однієї упаковки лікарського засобу, який бере участь в програмі, за повною вартістю, пацієнт має можливість придбати одну додаткову (акційну) – соціальну упаковку або чотири додаткових (акційних) упаковок, визначених у таблиці в стовбці «соціальні упаковки», за спеціальною соціальною ціною – не більше 3,5 грн. (три гривні 50 коп.), в т.ч. ПДВ. за кожну таку одну соціальну упаковку.

Соціальну упаковку можна придбати в аптеці, за зазначеною ціною, виключно в обмін на персональну листівку, яка видається пацієнтам безпосередньо лікарем закладу охорони здоров’я, разом з рецептом. Ця умова діє якщо пацієнту було призначено лікування із застосуванням діючих речовин (МНН), які входять до складу лікарських засобів, що беруть участь у програмі.

Детальніше читати за цим посиланням.

Нещодавно на полицях вітчизняних аптек з’явилася нова дієтична добавка — БРЕЙНАКСОН ВІТА®, комерційну реалізацію та просування якої на території України здійснює швейцарська фармацевтична компанія Acino на підставі укладеної у листопаді 2020 року дистрибуційної угоди з польською фармацевтичною компанією Artespharm Sp. z o.o.

Розширення продуктового портфелю Acino в Україні відповідає стратегії сталого розвитку компанії та актуальним потребам ринку. Адже стрес та тривога не полишають українців з початку 2020 року, коли спалах пандемії COVID-19 порушив звичний хід речей, а збройна агресія проти України наприкінці лютого 2022 року змінила життя співвітчизників назавжди.

Складові БРЕЙНАКСОН ВІТА®: комплекс вітамінів групи В (В1, В6, В12) та цитиколін, сприяють підтримці нормального функціонування нервової системи.

Цитиколін – є будівельним матеріалом для мембран нейронів, завдяки чому сприяє нормальному проведенню нервових імпульсів[1]. Він поліпшує рівень уваги та свідомості, когнітивні та неврологічні розлади, пов’язані з ішемією головного мозку, сприяє зменшенню симптомів втрати пам’яті.

Вітаміни групи В широко використовуються при підвищених розумових та нервових навантаженнях та є незамінними поживними речовинами. Вітаміни В1, В6 та В12 сприяють зниженню втоми та втомлюваності, нормальній роботі нервової системи та нормальній психічній діяльності. Їх наявність в організмі в збалансованій кількості необхідна для нормального обміну речовин.

Продукт виробляється у Польщі та відпускається у формі таблеток №30 по 1 блістеру або №15 по 2 блістера у картонній пачці.

Загалом дієтичні добавки власного виробництва та на умовах дистрибуційних угод складають 20% продуктового портфелю Acino в Україні. Acino постійно інвестує в розвиток власної науково-дослідної діяльності, розширюючи можливості в області створення та просування нових фармацевтичних препаратів в інтересах пацієнтів. Попри воєнний стан R&D Центр компанії продовжує діяльність, де на стадії фармацевтичної розробки наразі знаходяться 14 продуктів.

[1] Secades J.J. et al., 2006

Acino в Україні отримала знак подяки від імені Президента України Володимира Зеленського та платформи UNITED24 за підтримку України та українського народу у вирішальну мить.

Відзнаку створено з бахмутівської солі та кримського ракушняка – символів української незламності й віри у велику перемогу.

Нагадаємо, Acino від перших днів повномасштабної війни надає підтримку населенню та державі. Від 24 лютого компанія спрямувала на гуманітарні цілі вже 66,5 млн грн., зокрема:

 • понад 200 тис. упаковок лікарських засобів продуктового портфелю компанії загальною вартістю 58 млн грн., що використовуються у неврології, психіатрії, кардіології, терапії та ендокринології;
 • 2 мільйони гривень грошової допомоги на підтримку Збройних Сил України;
 • 4 мільйони гривень на забезпечення гуманітарних й медичних потреб Міністерства охорони здоров’я України в межах всесвітньої ініціативи Президента України UNITED24;
 • 2 мільйони гривень виділено благодійному фонду «Нестримні» на придбання 4-х автівок для транспортування гуманітарної допомоги, переміщення та евакуації співвітчизників із зон активних бойових дій і окупованих територій, та 10-и генераторів для забезпечення електроенергією тих, хто у потребі;
 • лікарські засоби на суму 150 тисяч гривень в межах партнерської допомоги БФ «Реконструкції та розвитку України», що забезпечує прифронтову зону та зруйновані лікарні в областях надсучасними мобільними шпиталями для надання невідкладної допомоги пораненим.

Так тисячі громадян країни через МОЗ України, понад 260 лікарень, військових шпиталів, громадських організацій та благодійних фондів, вже отримали надану Acino допомогу.

Україна і Молдова в цифрах

 • №1 Міжнародна фармацевтична компанія в Україні
 • №2 Фармацевтична компанія в адресних ринках в Молдові
 • 850 Співробітників в Україні станом на 31.12.2022
 • Міжнародна фармацевтична компанія в Україні
 • Фармацевтична компанія в адресних ринках в Молдові
 • Співробітників в Україні станом на 31.12.2022

Ключові факти

 • №3 в рейтингу серед маркетуючих фармацевтичних компаній України

 • Acino - лідер на фармацевтичному ринку України в таких терапевтичних напрямках як психіатрія, неврологія, кардіологія та ендокринологія

В Україні Acino оперує з жовтня 2015 року після угоди з придбання фармацевтичного заводу Фарма Старт. Розширюючи географію своєї присутності, у жовтні 2018 року компанія розпочала діяльність у Молдові.

Ми цілеспрямовано та динамічно прагнемо досконалості у всьому, що ми робимо.

Acino в Україні фокусує свою діяльність у наступних напрямках:

 • розробка та виробництво ефективних, безпечних та якісних генеричних лікарських засобів та дієтичних добавок;
 • комерційна реалізація та просування лікарських засобів міжнародних фармацевтичних компаній на території України та в країнах СНД й ближнього зарубіжжя;
 • контрактне виробництво та ліцензування для просування партнерами.

Виробничий завод Acino в Україні – Фарма Старт – сертифікований відповідно до стандартів належної виробничої практики GMP EU та оснащений R&D  Центром, який щороку випускає 2-3 нових продукти. Завод експортує продукцію до 7 країн СНД та близького зарубіжжя й Південно-Західної Азії.

Головний офіс Acino в Україні виконує функцію регіональної штаб-квартири для бізнесу Acino в Молдові, Казахстані, в країнах Кавказького кластеру та Центральної Азії.

Компанія забезпечує пацієнтам доступ до лікарських препаратів, дієтичних добавок і виробів медичного призначення у наступних  терапевтичних напрямках:  неврологія, психіатрія, кардіологія, ендокринологія, гастроентерологія, педіатрія та терапія.

Контакти:

 • Acino в Україні

  ОЦ ІРВА, вул. Волноваська, 10/14, буд.Ю
  Київ, 03124

 • Євген Заїка

  Генеральний директор Acino в Україні
  Тел. +38 044 281 23 33

 • Acino в Молдові

  2/3 Moara Rosie str
  Chisinau, MD-2005

 • Корнеліу Куку

  Керуючий менеджер Acino в Молдові
  Тел. +373 69 822 099