acino.uaacino.uaacino.ua

КАР'ЄРА

АСІНО в Україні, будучи частиною АСІНО ГРУП, має на меті увійти у ТОП 5 локальних компаній-виробників. Як компанія, що швидко розвивається, ми шукаємо талановитих та амбіційних, відповідальних та ініціативних спеціалістів, які допомагатимуть нам розвивати нашу компанію та досягати цілей. Ми визнаємо, що продуктивність і успіх АСІНО є результатом невтомних зусиль, відданості і глибоких практичних знань наших спеціалістів.

АСІНО в Україні пропонує мотивованим і кваліфікованим фахівцям перспективну і привабливу кар'єру у фармацевтичній галузі.

Сьогодні в команді АСІНО в Україні працює понад 700 співробітників. Половина нашої команди - це експерти з багаторічним досвідом і багатим багажем знань, в тому числі в менеджменті та бізнес-адмініструванні. Друга половина - це представники сучасного покоління: енергійні, відкриті новому і володіють сучасними технологіями. Такий професійний мікс досвіду і молодості дозволяє АСІНО в Україні бути динамічною і результативною фармацевтичною компанією.

Ми викликали у вас інтерес?

Якщо ви зацікавлені в розвитку своєї кар'єри разом з АСІНО, будь ласка, надішліть нам своє резюме або зателефонуйте для отримання більш детальної інформації:

ТОВ Фарма Старт, Компанія Acino Group, Швейцарія

Україна, м. Київ, 03124

Бул. Івана Лепсе, 8

Тел./ факс: +38 044 281 23 33

Email:  [email protected]

Якщо ваші дані відповідають вимогам вакантних посад, ми запросимо вас для інтерв'ю з фахівцем служби управління персоналом. Якщо в даний момент ми не маємо можливості запропонувати вам посаду згідно з вашим професійному досвідом і кваліфікацією, ваше резюме буде збережено у базі даних Служби управління персоналом і може розглядатися в подальшому.