acino.uaacino.uaacino.ua

Корпоративна етика

Ми реалізовуємо передову практику корпоративного управління в нашій компанії та постійно її вдосконалюємо, що формує наше прагнення до бездоганної якості в усьому, що ми робимо.
Корпоративне управління Acino спрямовує нас до контролю і прозорості ведення діяльності, що нерозривно пов’язано з місією, концепцією розвитку та такими цінностями компанії, як:

  • Довіра
  • Відданість
  • Відвага
  • Емпатія

Acino дотримується вимог законодавства країн, у яких вона здійснює діяльність, що є першочерговим положенням Кодексу корпоративної етики компанії. Acino в Україні зобов‘язується виконувати вимоги законодавства та всіх чинних положень, якими регулюється бізнес у сфері діяльності групи компаній Acino.

Окрема фінансова звітність відповідно до міжнародних стандартів  та Звіт незалежного аудитора ТОВ "ФАРМА СТАРТ" від 31.12.2019р. - Переглянути документ. 

Окрема фінансова звітність відповідно до міжнародних стандартів та звіт незалежного аудитора ТОВ "ФАРМА СТАРТ" від  31.12.2020р. - Переглянути документ

Фінансова звітність ТОВ "АСІНО УКРАЇНА" за 31.12.2020р. - Переглянути документ

Фінансова звітність ТОВ "ФАРМА СТАРТ" від  31.12.2021р. - Переглянути документ

Фінансова звітність ТОВ "АСІНО УКРАЇНА" за 31.12.2021р. - Переглянути документ

Ми глибоко переконані, що дотримання принципів корпоративного управління та міжнародних стандартів є незамінною складовою успіху Acino, а також побудови та підтримки довіри до неї.

Якщо Ви хочете повідомити про порушення з нашого боку, будь ласка, зверніться за електронною адресою: [email protected]

Дякуємо Вам за час, присвячений ознайомленню з Кодексом корпоративної етики та Політиками компанії Acino.

ANTI-BRIBERY AND ANTI-CORRUPTION POLICY ENG                                            ANTI-BRIBERY AND ANTI-CORRUPTION POLICY RUS