Відкриття Обласного центру екстрапірамідних захворювань у Черкасах | Acino в Україні

Відкриття Обласного центру екстрапірамідних захворювань у Черкасах

Розширюючи межі соціальної відповідальності, Acino в Україні здійснює підтримку низки глобальних ініціатив, спрямованих на підтримку пацієнтів з нейродегенеративними захворюваннями та підвищення обізнаності про них. 

В межах танцювально-рухової терапії для людей із хворобою Паркінсона, як соціальної ініціативи компанії Acino, 11 грудня 2019 року відбулось урочисте відкриття Черкаського обласного центру екстрапірамідних захворювань, яке стало можливим завдяки підтримці компанії.  

Центр розташувався на базі Обласної лікарні міста Черкаси. Основний напрямок діяльності Центру – надання кваліфікованої допомоги пацієнтам з руховими та когнітивними порушеннями із застосуванням таких методик, як танцювальна терапія та арт-терапія, в результаті яких у них покращуються координація, пізнавальні функції та загальний емоційний стан.

Із турботою про здоров’я пацієнтів з хворобою Паркінсона, Acino разом з регіональними лідерами думок продовжить і надалі надавати підтримку та покращувати якість їхнього життя.