Відкриття інноваційної аудиторії нейрофармакології в НМУ ім. О.О.Богомольця | Acino в Україні

Відкриття інноваційної аудиторії нейрофармакології в НМУ ім. О.О.Богомольця

Acino – фундатор низки власних соціальних програм та проєктів, направлених на підтримку пацієнтів та медичної спільноти. Впроваджуючи на підприємстві інноваційні технології, ми розуміємо важливість створення сучасних умов й для професійної підготовки майбутніх лікарів та фармацевтів, від яких залежить життя наших пацієнтів, і, зокрема, нас самих.

17 вересня 2020 року у фізико-хімічному корпусі Національного медичного університету імені О.О.Богомольця на кафедрі фармакології в рамках відкритої лекції відбулась урочиста презентація відремонтованої та оновленої освітньої аудиторії – інтерактивної фармакологічної студії – з поглибленим вивченням нейрофармакології та лікарських засобів, що впливають на центральну нервову систему людини.

Реконструкція та оснащення студії реалізовано за підтримки Acino в Україні. Такими проєктами компанія вбачає свій вклад в розбудову системи охорони здоров’я України, а саме, у сферу медичної та фармацевтичної науки і освіти. 

Інтерактивна студія є сучасним студент-орієнтованим цифровим простором, який допомагає структурувати знання та сприяє розвитку фармакологічного/клінічного мислення у студентів, стимулює уяву та підвищує мотивацію до навчання.


Студія устаткована 3D моделями, світлодіодними схемами, мобільними панелями, що візуалізують головні аспекти нейрофармакології. Ключовим елементом студії є настінний сенсорний SMART-дисплей, що допомагає викладачу продемонструвати, а студентам у відео форматі побачити і відчути зв’язок мікроскопічного світу лікарських засобів з їх макроскопічним впливом на організм пацієнта. В умовах пандемії та карантину SMART-дисплей дозволяє одночасно проводити практичні заняття з групами студентів до 150 чоловік онлайн і всі вони зможуть відчувати ефект «присутності» в аудиторії дистанційно та виконувати командні завдання. Дисплей дозволяє знімати відео-лекції високої якості та транслювати їх в аудиторію до 500 слухачів. Таке сучасне оснащення дає можливість здійснювати аналіз у цифровому просторі як ефективності роботи викладача, так і засвоєння матеріалу студентами.


Завдяки унікальному дизайн-проєкту та втіленим у життя інноваційним та архітектурним рішенням, студенти мають змогу зануритись у «віртуальний» світ фармакології та значно покращити ефективність засвоєння матеріалу.

У 2020 році проєкт був удостоєний звання «Освітній проєкт року» за оцінкою конкурсу професіоналів фармгалузі України «Панацея» за внесок у розвиток освітньої та соціальної сфер життя суспільства.