Участь у спортивно-благодійному проєкті «Пробіг під каштанами» | Acino в Україні

Участь у спортивно-благодійному проєкті «Пробіг під каштанами»

Благодійність для Acino завжди була і залишається невід’ємною частиною її діяльності, а здоровий спосіб життя як одна з важливих складових корпоративної культури, що активно поширюється по всіх країнах світу, де компанія оперує.

Acino в Україні з 2017-го року щороку бере активну участь в одному з наймасовіших у країні спортивно-благодійних проєктів «Пробіг під каштанами». Компанія також виступає як організаційний партнер заходу.

Проєкт було започатковано у 1993 році і на сьогодні він є традиційною частиною святкування Дня Києва. Щороку Пробіг нагадує про проблему вроджених вад серця і можливості її розв’язання.

Адресатом допомоги, яка передається від участі у цьому проєкті, вже котрий рік поспіль є Науково-практичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

Будучи соціально-відповідальною компанією, яка неухильно слідує своїй місії – підтримці пацієнтів, участю в акції «Пробіг під каштанами» Acino  має на меті не лише популяризувати активний та здоровий спосіб життя серед населення, а й привернути більше уваги до факторів ризику розвитку серцево-судинних захворювань та методів їхньої профілактики.


Для Acino в Україні участь у благодійному пробізі стала доброю традицією: на старт 5-ти кілометрової дистанції за всі роки вже вийшло понад 400 співробітників. До благодійної місії долучаються також і члени родин співробітників та їхні друзі.

Сумарно за останні 5 років компанія вже спрямувала майже 110 тис гривень на підтримку даної соціальної ініціативи, націленої на допомогу маленьким пацієнтам. 


У 2021 році команда Acino була визнаною організаторами як одна з найбільших команд від бізнесу – понад 200 співробітників компанії та членів їхніх родин.

Acino відзначена низкою Подяк від організаційного комітету: за допомогу в проведенні заходу та за небайдужість, свідому громадянську позицію й внесок у розвиток культури благодійності в Україні.