acino.uaacino.uaacino.ua

Команда ACINO підримала маленькі сердця під київськими каштанами

Команда швейцарської фармацевтичної компанії ACINO в Україні з 2017-ого року щороку бере участь в одному з наймасовіших у країні спортивно-благодійних проєктів «Пробіг під каштанами». Як відомо, проєкт було започатковано у 1993 році і на сьогодні він є традиційною частиною святкування Дня Києва. Щороку Пробіг нагадує про проблему вроджених вад серця і можливості її розв’язання.

Адресатом допомоги, яка передається від участі у цьому проєкті, вже котрий рік поспіль є Науково-практичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

Враховуючи протиепідемічні обмеження, 30 травня 2021 року відбулося чотири старти 28-ого «Пробігу під каштанами: «Дитячий Пробіг», «Пробіг Мужніх», «Спортивний Пробіг» та «Благодійний Пробіг».

Спортивна команда ACINO в Україні, яка налічувала 200 учасників, на чолі з генеральним директором ACINO в Україні Євгеном Едуардовичем Заїкою підтримала маленьких пацієнтів центру, взявши участь у «Благодійному Пробігу» офлайн. Цьогоріч команда була представлена співробітниками з усіх куточків України, які стартували на 5-ти кілометровій дистанції у центрі столиці з гаслом «Разом за життя маленьких сердець!». До благодійної місії Пробігу-2021 від ACINO долучились також і члени родин співробітників компанії та їхні друзі, які разом з численною кількістю благодійників склали понад 10 100 учасників.

 

«Наша місія – це турбота про пацієнтів та забезпечення доступності лікарських засобів. А підтримка проєктів, що сприяють зміцненню здоров’я та розвитку спорту, для нашої компанії - повсякденна норма існування. Так, незважаючи на зміну формату заходу у 2020 році у зв’язку з пандемією, ми залишились послідовними у своїй місії і підтримали «Пробіг під каштанами» онлайн та направили організаційному комітету 25 тис грн. на підтримку вітчизняних лікарень. Ця допомога стала для нас однією з численних ініціатив ACINO з цільової підтримки медиків у протидії Covid-19 у минулому році, загальна сума якої склала 5,8 млн грн.

У цьому році наша команда вперше за п’ять років складалася зі співробітників з усіх регіонів країни, які усвідомлюють важливість соціальної складової цього проєкту. Така висока залученість колективу та соціальна відповідальність перед суспільством у нестабільні часи слугує взірцем для наслідування та доводить, що все можливо заради збереження життя!», - прокоментував Євген Едуардович Заїка.

Нагадуємо, що благодійність для ACINO завжди була і залишається невід’ємною частиною її діяльності, а здоровий спосіб життя як одна з важливих складових корпоративної культури, що активно поширюється по всіх країнах світу, де компанія оперує.

4 червня 2021 року під час заключної прес-конференції організатори 28-го «Пробігу під каштанами» передали символічний чек на 1,35 млн грн головному лікарю Центру дитячої кардіології і кардіохірургії МОЗ України, Андрію Максименко. А. Максименко подякував кожному учаснику “Пробігу під каштанами” за неоціненний внесок у порятунок дитячих життів та зазначив, що зібрані у рамках заходу кошти стануть вагомим внеском для придбання А-магнітного апарата, який дає можливість безпечно обстежити в умовах МРТ тяжкохворих діток. Такий апарат дозволяє моніторити важливі показники життєздатності дитини під час обстеження. Для багатьох дітей із критичними вадами серця навіть 1-2 хвилини без якісного моніторингу можуть призвести до незворотних змін.

У ході прес-конференції команда ACINO в Україні була нагороджена двома Подяками: за допомогу в організації та проведенні заходу та за небайдужість, свідому громадянську позицію й внесок у розвиток культури благодійності в Україні!

Завантажити прес-реліз