acino.uaacino.uaacino.ua

ACINO та «Пробіг під каштанами 2021» разом за життя маленьких сердець!

30 травня 2021 року команда ACINO в Україні приєднається до 28-ого «Пробігу під каштанами».

«Пробіг під каштанами» - наймасовіший спортивно-благодійний проект в Україні, який традиційно проводиться у День Києва, збираючи тисячі учасників щороку. Його мета – не тільки нагадати суспільству про надважливу проблему вроджених серцевих вад у дітей, а й надати можливість всім бажаючим допомогти цим маленьким серцям. Всі кошти, які будуть зібрані під час пробігу, організатори заходу передадуть Науково-практичному центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України для закупівлі необхідного обладнання: А-магнітного монітору вартістю майже 2 млн гривень, який може працювати в умовах МРТ і дає можливість безпечно дослідити тяжко-хворих діток.

200 співробітників ACINO в Україні, яка стала постійним учасником даної ініціативи з 2017 року, вже вкотре вийдуть на 5-кілометрову дистанцію заради благодійної мети. Окрім безпосередньої участі у забігу, компанія планує й інші цікаві активності, які не залишать байдужими учасників заходу та гостей міста.

Будучи соціально-відповідальною компанією, яка неухильно слідує своїй місії – підтримці пацієнтів, участю в акції «Пробіг під каштанами» ACINO в Україні має на меті не лише популяризувати активний та здоровий спосіб життя серед населення, а й привернути більше уваги до факторів ризику розвитку серцево-судинних захворювань та методів їхньої профілактики.

Наша команда чекатиме всіх бажаючих на «Пробігу під каштанами 2021»: будемо «Разом за життя маленьких сердець!».