acino.uaacino.uaacino.ua

ACINO нагороджена найпрестижнішою премією фармацевтичної галузі України «Панацея 2021»

21 жовтня 2021 під час урочистої церемонії нагородження переможців щорічного конкурсу професіоналів фармацевтичної галузі України «Панацея 2021» швейцарська фармацевтична компанія ACINO в Україні була відзначена нагородою у номінації «Препарат року».

Цього року лікарський засіб КВЕТИРОН було визнано «Препаратом року» серед лікарських засобів групи антипсихотиків. КВЕТИРОН з’явився на вітчизняному ринку у 2008 році та швидко завоював довіру фахівців охорони здоров’я та прихильність пацієнтів. Лікарський засіб виробляється на фармацевтичному заводі ФАРМА СТАРТ, ACINO в Україні, який сертифіковано відповідно до стандартів належної виробничої практики GMP EU та оснащений сучасною науково-дослідною лабораторію з розробки генеричних препаратів.

Під час отримання почесної нагороди Селезньова Оксана, бренд - менеджер лікарського засобу КВЕТИРОН, дякуючи за таку високу нагороду, зазначила: «КВЕТИРОН дійсно є лідером у великій групі антипсихотичних засобів[1]. Це препарат, який є у щоденному арсеналі лікарів для терапії пацієнтів з шизофренією, біполярним афективним розладом і депресивним епізодом. Висловлюю велику подяку спеціалістам охорони здоров'я, зокрема психіатрам, які незважаючи на різні складні періоди, як-от пандемія Covid-19 або реформування системи охорони здоров’я, не залишають своїх пацієнтів без терапії, уваги і турботи. І звичайно величезне спасибі пацієнтам за їх вибір.

Я пишаюся таким широким психоневрологічним портфелем препаратів, який є в компанії  ACINO. Особливо напрямком психіатрії, аналогічного портфелю за яким не може запропонувати жодна компанія в Україні. Горда за нашу команду, яка професійно і успішно працює з цим портфелем на теренах нашої країни. Ця нагорода всієї нашої команди!».

Наприкінці своєї промови Оксана Селезньова побажала всім гостям мати 100% баланс нейромедіаторів, бути здоровими і фізично, і психічно, та берегти себе у цей складний період пандемії.

Для бренду КВЕТИРОН це вже друга статуетка «Панацея». Раніше, у 2018 році, препарат було відзначено як «Препарат року» серед антипсихотиків, що демонструє його затребуваність на вітчизняному ринку.

Нагадаємо, що у різні роки у номінації «Препарат року» премії отримували наступні лікарські засоби компанії ACINO в Україні:

2016 - ДІОКОР, ЛЕВОКОМ. 2017 - ДІФОРС, ДІОКОР, ЛЕВІЦИТАМ. 2018 – КОРВАЛТАБ, КВЕТИРОН. 2019 – БІФРЕН®, КОРВАЛТАБ, ДІОКОР. 2020 - БІФРЕН®, ДІФОРС, ПРАМІПЕКС.

Зокрема, ще дві «Панацеї» були отримані компанією у 2020 році за внесок у розвиток освітньої та соціальної сфер життя суспільства з проєктами «Аудиторія мрій» та «Твiй безмежний свiт».

А також, Євгена Заїку, генерального директора ACINO в Україні, регіонального директора ACINO у країнах СНД було визнано топ-менеджером року в номінації «Персона року» у 2017 році.

Здобуті нагороди є підтвердженням високої якості виробничих процесів та соціальної орієнтованості ACINO в Україні, діяльність якої незмінно направлена на задоволення потреб пацієнтів та збереження здоров’я всієї нації.

Про премію

«Панацея» − один із найавторитетніших конкурсів фармацевтичного ринку України, заснований в 1999-му році. Більше 20 років організатори в рамках конкурсу «Панацея» аналізують діяльність фармацевтичного ринку, визначають кращі товари і послуги за вибором споживачів, відзначають професіоналів галузі та їхні здобутки.

Основою конкурсу і його головною складовою є незалежні аналітичні та маркетингові дослідження, що надають цьогорічні партнери конкурсу: компанії MASMI, QuintilesIMS, SMD, BUSINESS CREDIT, NIELSEN, UMG.

Об’єднання професіоналів сприяє створенню простору взаємодії і ефективного партнерства, що слугує розкриттю професійного потенціалу.

[1] *Серед препаратів групи N05A «Антипсихотичні засоби» відповідно до АТС-класифікації у грошовому вираженні за підсумками 9 міс 2021 р. за даними аналітичної системи дослідження ринку «PharmXplorer»/«Фармстандарт» компанії «Proxima Research».