Всесвітній день серця 2023 в Acino | Acino в Україні

Новини

Всесвітній день серця 2023 в Acino

П'ятниця 6 Жовтня 2023

29 вересня світова спільнота відзначає Всесвітній день серця, спрямований на підвищення обізнаності про важливість здоров’я серця, адже серцево-судинні захворювання є найрозповсюдженішою причиною смертності в світі. Цього року гаслом Всесвітнього дня серця є – «Використовуй ❤️, знай ❤️», що підкреслює важливість розуміння ключових аспектів роботи нашого серця.

Acino in Ukraine World Heart Day Lecture

Acino щороку підтримує інформаційну кампанію, присвячену цьому дню.

Цьогоріч понад 200 співробітників Acino в Україні долучились до лекції про вплив здорового харчування на підтримку найважливішого органу людини – серця. Анастасія Соколова, лікар-ендокринолог та дієтолог, розповіла про продукти, які знижують ризик серцево-судинних захворювань, а також надала рекомендації щодо формування збалансованого раціону. Зокрема, слід:

  • замінити насичені та трансжирні кислоти (кокосова та пальмова олії, кондитерські вироби, маргарин) на поліненасичені та мононенасичені (рослинні олії, горіхи, насіння, жирна морська риба, авокадо, м’ясо птиці, яйця);
  • обмежити споживання кухонної солі (до 5 г/добу для дорослої людини – це трохи менше однієї чайної ложки);
  • обирати продукти, багаті на клітковину: овочі, особливо листові зелені овочі, цільнозернові крупи, фрукти, бобові;
  • обмежити споживання червоного м’яса до 350-500 г на тиждень;
  • максимум до 100 г на тиждень скоротити вживання алкоголю, а краще взагалі відмовитись від нього;
  • виключити напої з цукром (фруктові соки та безалкогольні напої).
Vegetables and Nuts at Acino

Також у межах просвітницької кампанії до Всесвітнього дня серця 16 наших працівників взяли участь у благодійному забігу «Київський марафон Незламності» від Run Ukraine, який відбувся 30 вересня -1 жовтня на Трухановому острові.

 Kyiv City Marathon_Acino Ukraine Team

Бігуни Acino подолали дистанції у 5 км, 10 км та 21 км.
Захід об’єднав понад 6 тисяч учасників, а 50% зібраних від забігу коштів буде спрямовано на підтримку наших співвітчизників.

 Kyiv City Marathon_Acino Ukraine Team2

Acino в Україні завжди долучається до важливих благочинних ініціатив, щоб надихнути інших на здоровий спосіб життя та показати, як спорт об’єднує українців у добрій справі!