За підтримки АСІНО ФАРМА СТАРТ реалізовується соціальний проект «Почуй своє серце!» | Acino в Україні

Новини

За підтримки АСІНО ФАРМА СТАРТ реалізовується соціальний проект «Почуй своє серце!»

П'ятниця 11 Листопада 2016

10 листопада 2016 року  в інформаційному агентстві «Укрінформ» відбулася прес-конференція за участі Генерального директора АСІНО ФАРМА СТАРТ Євгена Заїки з нагоди презентації громадськості нового соціального проекту «Почуй своє серце!» та його перших результатів.

Масштабний соціальний проект втілюють у життя ФСТ «Динамо» України, Всеукраїнська ГО «Український фонд «Здоров’я»» та АСІНО ФАРМА СТАРТ за офіційної підтримки Міністерства внутрішніх справ України.

Проект передбачає безкоштовне обстеження командою фахових лікарів 600 співробітників апаратного штату Національної поліції України, що належать до вікової категорії «35+» з метою попередити виникнення і розвиток низки серцево-судинних захворювань.

«Виконуючи службові обов’язки, українські поліцейські нерідко потрапляють у стресові ситуації, що є фактором ризику розвитку серцево-судинних захворювань. Однак такі недуги можна своєчасно виявити та попередити – це і є мета соціального проекту «Почуй своє серце!», – зазначила під час прес-конференції заступник начальника Управління охорони здоров’я та реабілітації МВС України Людмила Шостак.

Перший заступник голови ФСТ «Динамо» України Віктор Корж повідомив, що товариство не вперше долучається до проектів у сфері охорони здоров’я й приділяє чимало уваги популяризації здорового способу життя серед працівників правоохоронних відомств. «Проект «Почуй своє серце!» є логічним продовженням цього напрямку роботи, – наголосив Віктор Корж. – Цей проект надзвичайно важливий для правоохоронців. Адже внаслідок низки чинників, пов’язаних з професійною діяльністю, поліцейські після 35 років мають високий ступінь ризику розвитку серцево-судинних захворювань».

Суть проекту, як повідомив голова Українського фонду «Здоров’я» Володимир Дудка, полягає у експрес-діагностиці артеріального тиску, рівня глюкози у крові, рівня холестерину, ваги. Кожен обстежений отримає інформацію про індивідуальний ступінь ризику виникнення гострих захворювань серцево-судинної системи, пам’ятку про методи діагностики і самодіагностики при інфарктах та інсультах і невідкладну допомогу у таких випадках.

Обстеження проходитиме на високотехнологічному кардіологічному обладнанні, наданому завдяки підтримці компанії АСІНО ФАРМА СТАРТ, яка виступає головним спонсором соціального проекту «Почуй своє серце!». Компанія перманентно підтримує благодійні програми різного напрямку та щороку інвестує у соціальні й гуманітарні  проекти значні кошти, які спрямовані на поліпшення якості життя української нації. Компанія переконана в тому, що соціальна відповідальність бізнесу – це важливий крок до подальшого гармонійного розвитку суспільства, і це органічно вписано у політику компанії та відповідає її цілям. «Ми віримо, що активна соціальна позиція локальних фармацевтичних компаній, сприятиме розбудові сфери охорони здоров’я України», – відзначив  Генеральний директор АСІНО ФАРМА СТАРТ Євген Заїка під час прес-конференції.

Проект стартував 26 жовтня з міста Вінниця, та триватиме до кінця року у Львові, Одесі, Харкові та Дніпрі. Після завершення обстежень медики розроблять низку рекомендацій, які будуть передані керівництву МВС України.

Завантажити прес-реліз

Download press-realese

Дивитись на http://www.ukrinform.ua

Читати на Фармацевт Практик

Читати на Аптека.ua 

Читати на офіційному веб-сайті МВС України