Виробничий завод ACINO в Україні отримав Сертифікат GMP EU | Acino в Україні

Новини

Виробничий завод ACINO в Україні отримав Сертифікат GMP EU

Четвер 30 Січня 2020

На початку грудня 2019 року виробничий завод ACINO в Україні – ФАРМА СТАРТ – успішно пройшов сертифікацію Державної інспекції лікарських засобів Республіки Латвії і підтвердив свою відповідність принципам та правилам належної виробничої практики Європейського Союзу (GMP EU).

Компанія отримала сертифікат терміном від трьох років, що охоплює виробництво лікарських засобів (тверді капсули, таблетки), первинну та вторинну упаковку, й контроль якості (мікробіологічний: нестерильний; хімічний або фізичний). Так європейська база EudraGMDP поповнилася новим сертифікатом GMP.

GMP є обов’язковим стандартом сертифікації фармацевтичних виробництв у Європі та загальновизнаним у світі. Стандарт GMP пред’являє вимоги до системи управління якістю, управління персоналом, вимоги до обладнання, що використовується, та виробничих будівель, а також вимоги до ведення документації. В Україні стандарти GMP гармонізовані з діючими на території Європейського Союзу.

«Для швейцарської фармацевтичної Групи компаній ACINO високі стандарти якості важливі у всіх бізнес процесах, тому сертифікація виробництва за стандартом GMP ЄС – це вагомий здобуток, до якого компанія прагнула протягом останніх років. З моменту придбання фармацевтичного заводу ФАРМА СТАРТ Групою компаній ACINO і до сьогодні, а це вже майже 5 років діяльності на локальному фармацевтичному ринку, компанія постійно удосконалює систему якості й впроваджує інноваційні технології у виробництво для гарантування безпеки, ефективності та стабільно високої якості продукції, й забезпечення сталості виробництва. Так у модернізацію виробництва, розвиток R&D напрямку, вдосконалення системи якості та впровадження енергоефективних рішень ACINO в Україні інвестувала понад 13 млн. євро.

Отримавши даний Сертифікат, ми довели, що рівень якості продукції заводу ФАРМА СТАРТ відповідає високим регуляторним вимогам Європейської Співдружності, на ринках якої ми плануємо збільшувати експортний потенціал нашого продуктового портфелю вже у найближчий час. Також відповідність нормам GMP ЄС є запорукою співпраці з підприємствами світового співтовариства», – прокоментував Євген Заїка, генеральний директор ACINO в Україні, регіональний директор ACINO в країнах СНД.

Крім того, у червні 2018 року завод ФАРМА СТАРТ отримав сертифікат ISO 22000 – система менеджменту безпеки харчових продуктів, що об’єднує вимоги ISO 9001 і НАССР, виданий європейською міжнародною компанією TUV NORD, для наступної сфери діяльності: розробка, виробництво, контроль якості, реалізація та транспортування дієтичних добавок.

ACINO прагне стати брендом, який обирають пацієнти та фахівці охорони здоров’я на ринках країн, що розвиваються. Відповідність вимогам стандартів GMP EU та ISO гарантує найвищий рівень якості, ефективності та безпеки продукції ACINO у процесі розробки, виробництва, зберігання, дистрибуції та проведення постмаркетингових заходів.

Завантажити прес-реліз

Читати на eba.com.ua

Читати на Фармацевт практик

Читать на Фармацевтическая отрасль

Читати на Health-ua.com