Валсартанвмісні лікарські засоби ACINO дозволені до використання на фармацевтичному ринку України | Acino в Україні

Новини

Валсартанвмісні лікарські засоби ACINO дозволені до використання на фармацевтичному ринку України

Четвер 28 Березня 2019

News Image

У зв’язку з ситуацією щодо заборони препаратів, що містять АФІ валсартан виробництва китайської компанії «Жейзян Хуахай Фармасьютікалс Ко., Лтд» (Zhejiang Huahai Pharmaceuticals) внаслідок виявлення домішки N-нітрозодиметиламіну (NDMA), та розповсюдженням інформації щодо валсартанвмісних препаратів виробництва компанії ACINO в Україні, яка подекуди не відображає дійсність, компанія вважає за необхідне роз’яснити поточну ситуацію.

ACINO забезпечує пацієнтів якісними лікарськими засобами у більше ніж 80 країнах світу, сприяючи розвитку доступної медицини. ACINO взяла на себе зобов’язання відповідати всім вимогам чинного законодавства та нормативно-правової бази, положенням внутрішніх політик та настанов компанії, що створені для гарантування якості, ефективності та безпеки нашої продукції.

Повідомляємо, що виробничий завод ACINO – «Фарма Старт» (м.Київ) продовжує виробництво та реалізацію лікарських засобів ДІОКОР 80, ДІОКОР 160, ДІОКОР СОЛО 80, ДІОКОР СОЛО 160, ДІФОРС 80, ДІФОРС 160 та ДІФОРС XL ВИКЛЮЧНО з використанням субстанцій, які дозволені до застосування у світі, та зареєстровані і дозволені до використання в Україні відповідно до вимог чинного законодавства.

Так компанія підтверджує, що валсартанвмісні лікарські засоби ACINO в Україні ДОЗВОЛЕНО призначати та відпускати в аптечних мережах.

Нагадаємо, 10 липня 2018 р. ACINO в Україні вжила всіх необхідних запобіжних заходів та зупинила реалізацію готових серій вищезазначених лікарських засобів, виготовлених з АФІ валсартан китайського виробника «Жейзян Хуахай Фармасьютікалс Ко., Лтд» (Zhejiang Huahai Pharmaceuticals). А 19 липня 2018 року згідно до відповідних Розпоряджень Державної Служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками компанія вилучила з обігу всі готові лікарські засоби: ДІОКОР 80, ДІОКОР 160, ДІОКОР СОЛО 80, ДІОКОР СОЛО 160, ДІФОРС 80, ДІФОРС 160 та ДІФОРС XL, виготовлені з АФІ валсартан компанії «Жейзян Хуахай Фармасьютікалс Ко., Лтд» (Zhejiang Huahai Pharmaceuticals), та зупинила подальше їх виробництво з АФІ варсартан китайського виробника «Жейзян Хуахай Фармасьютікалс Ко., Лтд» (Zhejiang Huahai Pharmaceuticals).

Компанія докладає всіх зусиль, щоб пацієнти і фахівці охорони здоров’я були впевнені в якості, ефективності та доступності нашої продукції, зокрема, валсартанвмісних лікарських засобів.