Танцювати, щоб жити краще! АСІНО ФАРМА СТАРТ підтримала проект танцювально-рухової терапії для людей із хворобою Паркінсона | Acino в Україні

Новини

Танцювати, щоб жити краще! АСІНО ФАРМА СТАРТ підтримала проект танцювально-рухової терапії для людей із хворобою Паркінсона

Четвер 25 Травня 2017

У квітні 2017 року український виробник лікарських засобів «Фарма Старт», компанія швейцарської фармацевтичної групи «ACINO», приєдналася до глобальної медико-соціальної освітньої кампанії, яка вже не перший рік проходить у багатьох країнах, у тому числі в Україні, у рамках Всесвітнього дня боротьби із хворобою Паркінсона – 11 квітня.

Протягом квітня за ініціативи компанії у дев’яти містах країни, зокрема в Одесі, Харкові, Львові, Дніпрі, Житомирі, Запоріжжі, Кривому Розі, Луцьку, Києві, відбулися освітні заходи для пацієнтів та їх родичів, під час яких провідні лікарі з залученням медичних сестер розповідали, як покращити якість життя людини із хворобою Паркінсона.

Організатором заходів, які відвідали 485 пацієнтів та членів їх родин по всій країні, виступив Благодійний фонд розвитку інновацій медицини «РІМОН».

У травні 2017 року «Фарма Старт», компанія швейцарської фармацевтичної групи «ACINO», підтримала проект фонду щодо танцювально-рухової терапії для людей із  хворобою Паркінсона, що є одним із інноваційних методів в Україні, який вже довів свою ефективність у міжнародній практиці соціальної реабілітації та психотерапії. Проект триватиме до кінця 2017 року. Танцювальна терапія допомагає пацієнтам залишатися активними у соціумі, знайти друзів та продовжувати жити максимально багатогранно. Під час танцю у пацієнтів активуються ділянки головного мозку, функціонування яких порушується при паркінсонізмі, а в результаті систематичних занять покращуються координація, пізнавальні функції та емоційний стан.

Одне із місць, де проводиться танцювально-рухова терапія – Інститут геронтології ім. Д. Ф. Чеботарьова Національної академії медичних наук України у Києві. Інформуємо медичних працівників, що всі пацієнти із хворобою Паркінсона можуть приєднатися до відкритої групи танцювально-рухової терапії. Заняття проводяться щотижня на благодійних засадах фаховим спеціалістом. За деталями, будь ласка, звертайтесь до благодійного фонду розвитку інновацій медицини «РІМОН» за номером +38 (044) 537 52 77.

За відгуками пацієнтів та учасників проведених заходів, соціально-освітні зустрічі та танцювальна терапія не лише полегшують фізичний та емоційний стан хворих, а й допомагають знаходити однодумців та друзів, зберігати активну життєву позицію.

Завантажити пост-реліз

Читати на Apteka.ua