Моє серце, твоє серце - ACINO в Україні підтримала Всесвітній День серця | Acino в Україні

Новини

Моє серце, твоє серце – ACINO в Україні підтримала Всесвітній День серця

Четвер 11 Жовтня 2018

ACINO в Україні підтримала Всесвітній День серця, який відзначається щороку 29 вересня за ініціативою Всесвітньої організації охорони здоров’я у більше ніж 100 країнах світу. Метою Дня серця є підвищення обізнаності населення про хвороби серця, правильний спосіб життя для їх попередження і пропаганди профілактичних заходів для зменшення смертності від хвороб серця.

Щорічно 17,5 мільйонів людей передчасно помирають від серцево-судинних захворювань (ССЗ), включно з захворюваннями серця та інсультом. На сьогодні це вбивця номер один у світі, і очікується, що ця цифра зросте до 2030 року до 23 млн¹. В Україні зареєстровано близько 12,5 млн хворих на артеріальну гіпертензію, а у дорослих показник смертності від ССЗ складає 66,5%².

З 27 вересня по 05 жовтня 2018 року ACINO в Україні провела тематичні активності у всіх регіонах України. Так напередодні Дня серця з 27 по 28 вересня поточного року за підтримки Всеукраїнської ГО «Український фонд «Здоров’я» 170 працівників компанії пройшли медичний огляд, який включав перевірку індексу маси тіла, артеріального тиску, рівня холестерину, а також проведення електрокардіографії; та індивідуальні рекомендацій по результатам від лікарів.

У той же час з 01 по 05 жовтня 2018 року у всіх регіонах України за участі 500 терапевтів лікарняно-профілактичних закладів та 300 кардіологів було перевірено консультування близько 20 560 пацієнтів. Спеціалісти визначали фактори ризику серцево-судинної патології, актуалізуючи методи профілактики та своєчасного лікування.

Цьогоріч Всесвітній День серця закликав дати обіцянку своєму серцю «Що я можу зробити зараз, щоб піклуватися про своє серце …і ваше серце?». Для підвищення рівня обізнаності про здоров’я серця, факторів ризику та методів профілактики серед пацієнтів у аптеках та в громадських місцях були розповсюдженні інформаційні наклейки та листівки.

1. www.world-heart-federation.org — останній доступ 06.09.2018
2. Проблеми здоров’я і тривалості життя в сучасних умовах/Коваленко В. М., Корнацький В.М., 2017