Merz Therapeutics та ACINO підписали дистрибуційну угоду | Acino в Україні

Новини

Merz Therapeutics та ACINO підписали дистрибуційну угоду

Понеділок 16 Серпня 2021

News Image

Фармацевтична група компаній ACINO (Швейцарія) уклала ексклюзивну дистриб’юторську угоду з Merz Therapeutics (Німеччина), компанія Merz Pharmaceuticals GmbH, на комерційну реалізацію і просування ряду препаратів Merz Therapeutics в Україні, регіоні СНД (за винятком Росії) і Монголії, з 01 липня 2021 року.

Згідно з умовами цієї угоди, ACINO буде займатися просуванням і комерціалізацією продуктів Merz Therapeutics в таких терапевтичних напрямках як гастроентерологія, неврологія і дерматологія (печінкова енцефалопатія, хвороба Паркінсона, лікування шрамів і проблематика випадання волосся) в Україні, Білорусі, Азербайджані, Казахстані, Киргизстані, Туркменістані і Монголії.

До пакету угоди входять наступні торгові марки: HEPA-MERZ®, PK-MERZ®, PANTOGAR®, CONTRACTUBEX®, у десяти асортиментних позиціях.

«Партнерство – невід’ємна частина нашої стратегії. Ця угода ще більше зміцнює нашу присутність в регіоні СНД і сусідніх з нею країнах, де ми зарекомендували себе як надійний виробник і провідний постачальник високоякісних препаратів. Завдяки цій угоді, ми розширили асортимент нашого портфеля, надавши пацієнтам та медичним працівникам доступ до інноваційних лікарських засобів на обраних ринках. Як надійний партнер, ми будемо здійснювати імпорт, дистрибуцію, маркетинг, а також відповідати за проведення заходів, спрямованих на підвищення інформування пацієнтів про захворювання, ефективне лікування яких можуть запропонувати продукти в рамках даної угоди», – зазначив Євген Заїка, регіональний директор ACINO в Україні і країнах СНД.

ACINO зміцнює свої позиції на фармацевтичному ринку України та СНД, а також в сусідніх з нею країнах, створюючи нові робочі місця на локальному рівні, щоб забезпечувати постійний доступ до високоякісних лікарських засобів на ринках країн, що розвиваються. Частка ринку ACINO в Україні перевищує 3,3%[i] і сьогодні вона входить до п’ятірки найбільших фармацевтичних компаній країни, що оперують на ринку. Компанія займає одні з провідних позицій на фармацевтичному ринку України в таких терапевтичних напрямках як психіатрія, неврологія, кардіологія і ендокринологія.

«Партнерство – центральний стратегічний елемент Merz Therapeutics. Тому я дуже рада оголосити про дистриб’юторську угоду, яку ми щойно підписали з ACINO. Ми знайшли партнера, для якого партнерство так само важливо, як і для нас. Я розраховую на співпрацю, яке цінується по обидва боки, будується на довірі і націлене показати високі результати на ринку. Це ще один крок компанії, спрямований на зміцнення нашої місії – поліпшення якості життя ще більшої кількості пацієнтів», – Андреа фон дер Ліппе, віце-президент, керівник відділу глобальних дистриб’юторських партнерств Merz Therapeutics

[i] лікарські засоби та дієтичні добавки за підсумками І півріччя 2021 р. за даними аналітичної системи дослідження ринку «PharmXplorer»/«Фармстандарт» компанії «Proxima Research».

Завантажити прес-реліз

Скачать пресс-релиз

Download press-release