Лікарський засіб виробництва Acino в Україні вперше зареєстрований у Європейському Союзі | Acino в Україні

Новини

Лікарський засіб виробництва Acino в Україні вперше зареєстрований у Європейському Союзі

Понеділок 2 Травня 2022

News Image

Антипсихотичний лікарський засіб нового покоління Арипразол® виробництва фармацевтичного заводу Acino в Україні – «Фарма Старт» успішно пройшов реєстрацію в Республіці Латвія.

Команда компанії працювала над цим майже три роки. Цьому передувало отримання заводом «Фарма Старт» GMP сертифіката Республіки Латвії наприкінці 2019 року, що підтвердило відповідність виробництва Acino в Україні принципам та правилам належної виробничої практики до стандартів та високих регуляторних вимог ринку Європи.

«Стабільна робота фармацевтичного сектору та його розвиток – основа охорони здоров’я майбутніх поколінь та відбудови України. Розширення географії експорту Acino, як другої компанії на вітчизняному фармацевтичному ринк сприятиме підтримці економіки України, особливо у ці воєнні часи. Адже обидва наші підприємства, що оперують на ринку, входять до реєстру великих платників податків. При цьому учасники цього реєстру, за останніми показниками, формують 60% усiх надходжень до держбюджету. Acino не планує відхилятися від своєї стратегії розвитку та продовжує працювати на благо нашої держави» – зазначив Євген Заїка, генеральний директор Acino в Україні, регіональний директор Acino в країнах СНД

Лікарський  засіб  Арипразол®  (арипіпразол) виробляється на заводі  «Фарма Старт» з 2017 року та є генеричним препаратом, який належить до групи атипових нейролептиків, застосовується у дорослих пацієнтів для терапії шизофренії та біполярного афективного розладу (БАР), а також для симптоматичної терапії психічних розладів у дітей з розладами аутистичного спектру (РАС).

Арипразол® входить до всеукраїнської соціальної програми Acino в Україні «З турботою про співвітчизника», спрямованої на підтримку пацієнтів з хронічними захворюваннями серцево-судинної системи та хронічними психічними захворюваннями.

Від початку війни Acino в Україні направила у якості гуманітарної допомоги у гарячі точки  країни  більше 1000 упаковок  лікарського засобу Арипразол® загальною вартістю 365 тис. грн.

У світі молекула арипіпразолу залишається однією із найчастіше призначуваних серед антипсихотичних лікарських засобів завдяки доведеній ефективності та сприятливому профілю безпеки. Acino експортує Арипразол® до Молдови, Азербайджану, Узбекистану, Грузії та Вірменії. У 2021 році вперше було здійснено відвантаження препарату Арипразол® до Кувейту у межах тендерних закупівель Міністерства охорони здоров’я Кувейту.

Завантажити прес-реліз