Команда АСІНО ФАРМА СТАРТ вперше виходить на старт благодійного «Пробігу під каштанами» | Acino в Україні

Новини

Команда АСІНО ФАРМА СТАРТ вперше виходить на старт благодійного «Пробігу під каштанами»

Четвер 25 Травня 2017

28 травня 2017 року команда українського виробника лікарських засобів «Фарма Старт», що входить до складу швейцарської фармацевтичної групи ACINO, вперше візьме участь у 25-му благодійному «Пробігу під каштанами».

Команда «Фарма Старт», ACINO груп, складається з 25-ти енергійних цілеспрямованих співробітників компанії, які своєю наполегливою працею щоденно поліпшують якість життя українців, а участю у даному спортивному заході прагнуть посилити позитивне ставлення населення України до здорового способу життя.

Команда впевнено здолає дистанцію у 4,9 км, адже співробітники компанії «Фарма Старт», ACINO груп, мають відмінну спортивну підготовку. Компанія має свою власну команду з міні-футболу, яка складається виключно зі співробітників та є багаторазовим призером турнірів і володарем кубків.

«Фарма Старт», ACINO груп, як соціально-відповідальна компанія, бере активну участь у програмах захисту охорони здоров’я України та благодійних проектах. Підтримуючи цей проект, компанія має на меті не тільки популяризувати здоровий спосіб життя серед населення, а й прагне привернути увагу до потреб маленьких пацієнтів нашої країни, зокрема Науково – практичного центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України. Керівництво компанії вважає, що активна соціальна позиція локальних фармацевтичних підприємств, сприятиме розбудові сфери охорони здоров’я України.

Оргкомітет команди «Фарма Старт», ACINO груп, забезпечує учасників стартовими номерами та брендованою формою.

Наші учасники впевнені, що активний спосіб життя – це рухатись на швидкості, відчуваючи драйв та кураж! І саме з гаслом «Швидкість, драйв та кураж» команда ACINO груп виходить на старт 28 травня 2017 року!

Компанія запрошує всіх приєднатися до групи підтримки команди ACINO на території команд. До зустрічі!