Доступне лікування від Acino для пацієнтів з хронічними психічними та неврологічними захворюваннями | Acino в Україні

Новини

Доступне лікування від Acino для пацієнтів з хронічними психічними та неврологічними захворюваннями

П'ятниця 18 Листопада 2022

News Image

Місія Acino – збереження життя та здоров’я. Acino в Україні з перших днів військового вторгнення цілковито зосереджена на допомозі співвітчизникам та наданні всебічної підтримки державі.

З метою зменшення вартості лікування українських пацієнтів з хронічними психічними та неврологічними захворюваннями, такими як шизофренія, біполярний афективний розлад, епілепсія, хвороба Паркінсона та ін., компанія повідомляє про запуск акційної програми.

Умови:

  1. Участь в акційній програмі можуть взяти всі аптеки та аптечні мережі України, які забезпечують пацієнтів лікарськими засобами, що придбаваються повністю або частково за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів та відпускаються пацієнтам по пільговим рецепта.
  2. Дистриб’ютори, які реалізовують лікарські засоби, зможуть здійснити замовлення препаратів у ТОВ «Асіно Україна» відповідно до цін, що зазначено у Реєстрі оптово-роздрібних цін, опублікованого на сайті МОЗ України від 03.11.2022 року.
  3. Аптеки та аптечні мережі можуть замовити лікарські засоби ТОВ «Асіно Україна» у дистриб’юторів, які реалізовують лікарські засоби, з постачально-збутовими надбавками, які передбачені у п.2 Постанові Кабінету міністрів України «Про заходи щодо стабілізації цін на лікарські засоби», №955 від 17.10.2008 року.
  4. Місце проведення акції – вся територія України за виключенням тимчасово окупованих областей та територій (Донецька, Луганська, АР Крим, Херсонська, Запорізька, Миколаївська).
  5. Термін дії акції: з 21.11. 2022 року по 30.12.2022 року.
  6. Строк дії акції обмежений періодом часу та кількістю препаратів.
  7. Ознайомитись з лікарськими засобами, що беруть в акційній програмі можна тут – Завантажити список.