АСІНО ФАРМА СТАРТ розширює продуктовий ОТС-портфель за рахунок дистриб’юторської угоди | Acino в Україні

Новини

АСІНО ФАРМА СТАРТ розширює продуктовий ОТС-портфель за рахунок дистриб’юторської угоди

Понеділок 3 Квітня 2017

Наприкінці лютого 2017 року АСІНО ФАРМА СТАРТ уклала дистриб’юторську угоду з французькою компанією Laboratoires Gilbert SAS про право на комерційну реалізацію та просування низки безрецептурних препаратів в Україні.

Згідно з умовами даної угоди український виробник лікарських засобів «Фарма Старт», компанія швейцарської фармацевтичної групи ACINO, буде представляти 3 торгові марки компанії Laboratoires Gilbert SAS: МАРИМЕР® (Marimer®), А-церумен Нео® (A-Cerumen Neo®) та Лінідерм (Liniderm) на території України до 2024 року включно.

Продукти МАРИМЕР® та А-церумен Нео® раніше до моменту угоди були представлені на ринку України компанією “Такеда Україна”, тож вони добре відомі українським лікарям, фармацевтам та пацієнтам.

МАРИМЕР® – це 100% натуральний розчин морської води, яка видобувається у відкритому морі поблизу м.Сен-Мало (французька провінція Бретань), для лікування і профілактики ЛОР-інфекцій, а також для гігієни носової порожнини всієї родини.

МАРИМЕР® входить у п’ятірку лідерів ринку України у сегменті засобів для щоденної гігієни носової порожнини за даними аналітичної системи дослідження ринку «PharmXplorer»/ «Фармстандарт» компанії «Proxima Research», грудень 2016. Український виробник лікарських засобів «Фарма Старт», компанія швейцарської фармацевтичної групи ACINO, представить на ринку України торгову марку МАРИМЕР® у 5-х формах випуску:

  • спрей ізотонічний МАРИМЕР® (100мл);
  • аспіратор назальний дитячий МАРИМЕР®;
  • розчин ізотонічний МАРИМЕР® (12×5 мл);
  • спрей назальний гіпертонічний МАРИМЕР® (100 мл);
  • спрей ізотонічний МАРИМЕР бебі® (50 мл).

А-церумен Нео® є лідером у сегменті засобів гігієни для зовнішнього слухового проходу з часткою 60% даного сегменту вітчизняного фармацевтичного ринку у грошовому вираженні (за даними аналітичної системи дослідження ринку «PharmXplorer»/ «Фармстандарт» компанії «Proxima Research» за 2016 рік). А-церумен Нео® – це засіб для вушної гігієни, який нормалізує процеси утворення вушної сірки, допомагає видалити її залишки, запобігає її накопиченню та розчиняє сірчані пробки.

А-церумен Нео® буде представлений двома формами випуску:

  • розчин вушний А-церумен Нео®, спрей (40 мл);
  • розчин вушний А-церумен Нео® (5×2 мл).

З 01 квітня 2017 року продукти МАРИМЕР® та А-церумен Нео® поновляться на полицях аптечних мереж України.

Лінідерм (Liniderm) буде вперше виведений на вітчизняний ринок українським виробником лікарських засобів «Фарма Старт», компанією швейцарської фармацевтичної групи ACINO. Наразі препарат планується до реєстрації в Україні. Це засіб природного походження для догляду за шкірою малюка під підгузком, який відновлює природний захисний бар’єр шкіри та зберігає її природний pH-рівень.

«Продукти компанії Laboratoires Gilbert розширять портфель безрецептурних препаратів ACINO в Україні, що відповідає стратегії розвитку компанії на 2017 рік. Крім того, вони вже зарекомендували себе з точки зору ефективності та безпеки. Для нашої компанії це новий сегмент – педіатрія, в якому ми вбачаємо перспективу подальшого розвитку. У найближчому майбутньому ми плануємо розширення власного продуктового портфелю за рахунок додаткових напрямів співпраці з Laboratoires Gilbert та з іншими компаніями з метою забезпечення пацієнтів широким асортиментом якісних препаратів та виробів медичного призначення за доступними цінами», – прокоментував дану угоду Євген Заїка, генеральний директор українського виробника лікарських засобів «Фарма Старт», компанії фармацевтичної групи ACINO.

Директор з міжнародного напрямку компанії Laboratoires Gilbert SAS Олів’є Фату зазначив: «Laboratoires Gilbert – французька сімейна група, одна з провідних компаній  у сегменті засобів по догляду для всієї сім’ї та лікарських засобів природнього походження, яка продовжує розширювати ринки збуту своєї продукції. Одним з етапів розвитку компанії стало співробітництво з групою ACINO на ринку України. Бренди MARIMER і A-Cerumen, які вже добре зарекомендували себе у Європі і є лідерами на ринках Франції, Польщі, Румунії, Хорватії та Болгарії, відтепер будуть представлені групою ACINO в Україні, завойовуючи довіру нових клієнтів».

Компанія Laboratoires Gilbert SAS заснована у 1904 році паризьким фармацевтом Олександром Жілбером, який розробив інноваційну формулу, створену на природних активних інгредієнтах, для лікування мозолів. Вже понад 110 років компанія Laboratoires Gilber SAS розробляє ефективні і природні рішення, які представлені у 86 країнах світу. Компанія фокусує свою діяльність у трьох основних напрямках: продукція для дітей, здоров’я родини, косметичні засоби. Портфель компанії налічує 30 торгових марок та 1900 фармацевтичних, парафармацевтичних, косметичних та гігієнічних продуктів. Сьогодні в компанії працює 986 співробітників. Виробничі потужності компанії налічують 3 фармацевтичні заводи і 3 майданчика для виробництва косметичної продукції, які розташовані у провінціях Франції: Нормандії та Бретані.

Фінансові умови угоди не розголошуються.

Завантажити прес-реліз

Читати на Аптека.ua